журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕНДЕНЦІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ІНФРАСТРУКТУРА

РИНОК РУКОПИСІВ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №12, 2001  - 10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

Вихід довідника „УСЕ про книговиданяя в Україні”эта статья доступна для всех

Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів – про рік 2001эта статья доступна для всех

Поява книжкової реклами на телебаченніэта статья доступна для всех

Перша книгарня європейського рівня з'являється у центрі столиці Україниэта статья доступна для всех

Про японські книжкові магазини і не тількиэта статья доступна для всех

Японія вражає кількістю та різноманітністю магазинів, що продають друковані видання. Поряд із такими величезними універмагами, як Kinokuniya, Maruzen чи 1st Book, котрі були засновані століття і більше тому, тут можна зустріти безліч маленьких книгарень, де на площі у 10-15 квадратних метрів представлений той же, проте сконцентрований, асортимент журналів, "пейпер-буків" чи путівників по Японії.

Книгарнями Львова, або Що впадає у вічі киянамэта статья доступна для всех

Задоволення від відвідання книгарень отримає кожний, хто бодай трохи цікавиться українською літературою. Львів є місцем найбільшого скупчення саме української книжки з усіх регіонів України. Придбану тут книжку можна вважати оригінальним львівсь-ким сувеніром. Україномовні туристи відвідують місцеві книгарні так само, як і музеї або славнозвісний Високий Замок.

Як торгують книжками у Феодосіїэта статья доступна для всех

Феодосійський підрозділ Акціонерного товариства "Кримкнига" складається з трьох книгарень і трьох кіосків. Спеціальний кореспондент "Книжкового огляду" зустрівся із завідуючою головного магазину № 15 Іриною Левченко. Однією з причин саме такого вибору є той факт, що за підсумками товарообігу останніх років із 27-ми магазинів "Кримкниги" ця книгарня займає четверте місце після ялтинського Будинку книги та двох сімферопольських книгарень.

Київські книжкові ярмарки пройшли під гаслом: «Незбагненно»эта статья доступна для всех

Журнал «Книжковий огляд» визнано найкращим ЗМІ на Форумі видавців у Львовіэта статья доступна для всех

Розвиток «Квадрату» та скора поява «Метрограду»эта статья доступна для всех

«Світ книги» на площі Слави: попит перевищує пропозицію?эта статья доступна для всех

У Києві вже деякий час існує книжковий комплекс "Світ книги" на площі Слави, це перший великий книжковий магазин, який розташувався в підземному переході. Печерський район столиці найщільніше заповненим офісами, напевно, тому в "Квадраті" завжди є люди – в будні і у вихідні, зранку, вдень і ввечері. Покупців і продавців приваблюють зручність, домашній затишок, прискіпливе відношення до охорони з боку керівництва. Що в "Світі книги" сталося за 2001 рік і які є плани на майбутнє, нам погодився розповісти директор, Валентин Буцько.

Форум видавців у Львові залишається найважливішим книжковим ярмарком країни
эта статья доступна для всех

Оксана Забужко: «Спілкування від серця й до серця є найдієвішою рекламою»эта статья доступна для всех

Певно, найяскравішою і найважливішою подією року, що минає, став львівський Форум видавців. Він подарував, як і було обіцяно організаторами, відчуття дивовижного свята, зітканого із зустрічей та спілкування з тими, хто пише, видає, продає чи купує гарні книжки. Несподіванки чигали навіть у поїзді "Львів–Київ", яким ми верталися з міста лева й ягняти. Скажімо, чарівна кобіта з величезним букетом, яка в останню мить таки встигла до потягу, виявилась Оксаною Забужко. Ми скористалися нагодою для інтерв'ю.

Зростання популярності української книги легкого жанру
эта статья доступна для всех

Детективи зустрічаються у Львовіэта статья доступна для всех

Під час збирання матеріалу для статті згадувались конкурси "Коронація слова" – все ж таки дали вони певного поштовху розвиткові сучасної української літератури, та й не лише вони. Суспільство дозріло, виникли умови для того, щоб читачі приймали та сприймали й художню сучасну українську книжку, зокрема детективи, а це, безперечно, є великим прогресом.

 
© агенство "Стандарт"