журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001  - IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

Перша електронна книжкова біржа в Україніэта статья доступна для всех

Про унікальний проект електронної дистрибуції книг, здійснений коштом ініціативної групи ентузіастів, без допомоги жодного фонду чи держави, розповідають керівник проекту Василь Жолудєв та автор ідеї – голова правління Всеукраїнської асоціації територіальних громад Сергій Дєдов.

Книгарня вашої мрії–2эта статья доступна для всех

Тема квітневого номера "Книжкового огляду" під неоромантичною назвою "Книгарня вашої мрії" викликала неабиякий інтерес у читачів. Про це свідчать і відгуки, і спілкування з керівниками спеціалізованих закладів. Причому ті з них, хто керує "лежачими" магазинами, замість замислитись і спробувати щось змінити на краще, часто-густо стають у позу, намагаючись будь-що врятувати "честь мундира" і висловлюючи неймовірні звинувачення на адресу директорів процвітаючих книгарень. Поведінка отих горезвісних керівників, які мислять і працюють так, як робили це й чверть століття тому, є цілком зрозумілою. Але ж під лежачий камінь вода не тече, шановні керманичі київських книжкових "Титаніків"

Найбільша в країні книгарня з'явиться в Харковіэта статья доступна для всех

За останнє десятиліття книжкова торгівля в Україні значно погіршилась. Вже досить важко знайти хороший книжковий магазин навіть у Києві. У книгарнях, які колись були нам так необхідні, зараз вже не те що потрібної книжки не знайдеш, а й взагалі – нема на що дивитись. Якщо запитати у людей, де вони купують літературу, відповіді однозначні: на Петрівці або в книготорговельних фірмах.

 
© агенство "Стандарт"