журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001
ТЕМА НОМЕРА
На часі – створення національного підручника англійської мовиэта статья доступна для всех

Фірма "Dinternal Books" за асортиментом представлених видань є, певно, найбільшим імпортером англомовної навчальної літератури в Україні. Ми запросили до розмови директора цього закладу Віталія Крюкова.

Продажі курсів іноземної мови зростаютьэта статья доступна для всех

"Folio Ltd." – українська компанія, пов'язана прямими угодами майже із п'ятдесятьма видавництвами Великої Британії, США та Німеччини. Докладніше про її здобутки та перспективи розповідає директор Дмитро Можжухін.

Видавці запрошуються до участі в програмі «Сковорода»эта статья доступна для всех

У рамках цієї програми вже видано понад 80 книжок французьких авторів. Лише 2000 року побачили світ твори Л.-Ф. Селіна, Ж. Дерріда, Н. К. Діна, П. Дайє та
А. Пеллє, П. Гріпарі, П. Лене, Р. Пінже, М. Пруста, П. Рікера, Р. Русселя, М. Турньє, С. Вейль, С.-Ж. Перса та
А. де Токвіля. Ми відвідали Посольство Франції в Україні, де зустрілись із радником з питань культури та співробітництва Олів'є Гійомом.

На книжковому ринку з'явився українсько-французький проектэта статья доступна для всех

Антуан Аржаковскі, розповідь якого пропонуємо, у 34 роки вже є доктором історичних наук. Зараз він займає пост аташе з питань освіти Посольства Франції в Україні й водночас є заступником директора Французького Культурного Центру.

Відкриваючи Америку в книжкахэта статья доступна для всех

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ
Проект видання розмовників гарантує високі наклади й сталі прибуткиэта статья доступна для всех

Львівське видавництво "Аверс" за три роки свого існування видало понад 60 назв книжок. Це, переважно, книжки для дітей і про дітей, причому жодна з них не є ліцензійною. Окрім цього, дуже цікавою є серія українсько-іноземних розмовників, про яку розповідає директор даного закладу Галина Гнидюк.

Успіх видавництва – в обраному стилі керівництваэта статья доступна для всех

Чи залежить бізнесовий успіх від команди, від співпраці, таланту, відданості справі працівників організації будь-якої сфери, і видавничої зокрема? Відповідь на це запитання буде, безумовно, ствердною. І визначальна роль у створенні справжньої, дієвої команди відведена її керівникові. Все залежить від його стилю керівництва, методів роботи з людьми, організаційної структури.

ХРОНОГРАФ
Письменник-зірка, що доводить критиків до сказуэта статья доступна для всех

12 квітня цього року у Клубі презентацій книжкових
новинок, що діє при Міжнародному фонді "Відродження", відбулося чергове засідання. Воно було присвячене чотиритомнику Андрія Куркова, який містить романи
"География одиночного выстрела" (у трьох книгах)
та "Бикфордов мир".

Куди дивиться харківський Фенікс?эта статья доступна для всех

З 19 по 21 квітня 2001 року у Харкові відбувся III Міжнародний фестиваль книговидавців та книгорозповсюджувачів "Світ книги–2001". Його організатори, концерн "Райський куточок" та Харківський регіональний благодійний фонд "Народна книга", зібрали у мармурових стінах Академічного театру опери та балету більше 300 видавців і книготорговельних вітчизняних та закордонних фірм. До участі у фестивалі були запрошені вузи, бібліотеки, поліграфічні підприємства, музеї, редакції відомих газет та журналів.

Виставки перетворюються на «клуб видавців»эта статья доступна для всех

Комунізм крізь окуляри професорів із Заходуэта статья доступна для всех

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ
Перша електронна книжкова біржа в Україніэта статья доступна для всех

Про унікальний проект електронної дистрибуції книг, здійснений коштом ініціативної групи ентузіастів, без допомоги жодного фонду чи держави, розповідають керівник проекту Василь Жолудєв та автор ідеї – голова правління Всеукраїнської асоціації територіальних громад Сергій Дєдов.

Книгарня вашої мрії–2эта статья доступна для всех

Тема квітневого номера "Книжкового огляду" під неоромантичною назвою "Книгарня вашої мрії" викликала неабиякий інтерес у читачів. Про це свідчать і відгуки, і спілкування з керівниками спеціалізованих закладів. Причому ті з них, хто керує "лежачими" магазинами, замість замислитись і спробувати щось змінити на краще, часто-густо стають у позу, намагаючись будь-що врятувати "честь мундира" і висловлюючи неймовірні звинувачення на адресу директорів процвітаючих книгарень. Поведінка отих горезвісних керівників, які мислять і працюють так, як робили це й чверть століття тому, є цілком зрозумілою. Але ж під лежачий камінь вода не тече, шановні керманичі київських книжкових "Титаніків"

Найбільша в країні книгарня з'явиться в Харковіэта статья доступна для всех

За останнє десятиліття книжкова торгівля в Україні значно погіршилась. Вже досить важко знайти хороший книжковий магазин навіть у Києві. У книгарнях, які колись були нам так необхідні, зараз вже не те що потрібної книжки не знайдеш, а й взагалі – нема на що дивитись. Якщо запитати у людей, де вони купують літературу, відповіді однозначні: на Петрівці або в книготорговельних фірмах.

Еротичний масаж замість філософії, або Кваліфікація книгопродавцівэта статья доступна для всех

Зазвичай, завітавши до книгарні чи на книжковий ринок, ми принаймні знаємо, чого душа бажає. Проте інколи трапляються випадки, коли додаткова інформація є конче необхідною. А чи здатні продавці зорієнтувати покупців щодо потрібної їм літератури? Це ми і намагалися з'ясувати, обійшовши деякі книжкові магазини та ринки міста Києва.

Книжкова виставка-ярмарок «Підручник»: з історії проведенняэта статья доступна для всех

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ
Жива легенда української літературиэта статья доступна для всех

На запитання "Книжкового огляду" відповідає письменник Юрій Покальчук

 
© агенство "Стандарт"