журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕМА НОМЕРА

ТЕНДЕНЦІЇ

МАРКЕТИНГ

КРУПНИМ ПЛАНОМ

ПРОЕКТИ

IНФРАСТРУКТУРА: КНИГАРНІ

ЦІНИ

ВИСТАВКИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №11, 2001
ТЕМА НОМЕРА
Реклама як основний двигун торгівліэта статья доступна для всех

Ми вже давно звикли до реклами, яка переслідує нас у всьому нашому житті – з екранів телевізорів, по радіо, зі шпальт газет і журналів, із великих і не дуже щитів, через розповсюджувачів рекламних проспектів, у вигляді безкоштовної газети кожного тижня в нашій поштовій скриньці. Багатьох реклама нервує, багато хто просто не звертає на неї уваги і намагається уникати будь-якого контакту з нею і, звичайно ж, є така категорія споживачів, що розглядає рекламні повідомлення, набирається потрібної інформації. Саме на неї і розраховують рекламодавці.

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ
Альтернативна поезія – барикада на шляху «шароварної» культуриэта статья доступна для всех

23-24 листопада в арт-клубі "Остання барикада" відбувалися презентації збірок поезій сучасних українських авторів. Усі дійства проходили у рамках фестивалю "Чуммова культура" під проводом Чільної української молодіжної мистецької агенції (Чумма), яка займається вирішенням конкретних проблем молодіжного мистецького життя.

Проблема конфлікту між західною та східною цивілізаціями не обминула і Міжнародний книжковий ярмарок у Франкфуртіэта статья доступна для всех

Надзвичайно корисний досвід для книговидавців – участь у різноманітних фахових виставках. Цього року на Міжнародному книжковому ярмарку в Франкфурті-на-Майні (Німеччина) усі бажаючі також мали шанс представити свої надбання.

Захист авторського права в Україні: кроки розвитку і перспективиэта статья доступна для всех

21-23 листопада Міжнародний фонд "Відродження", Британська Рада в Україні і Інститут Гете організували у Києві міжнародний семінар "Ліцензування та авторське право" для представників бібліотек, університетів та інститутів, які приїхали до Києва з усієї України.

Мирослав Сивицький на дозвілліэта статья доступна для всех

Віднедавна в Україні стало проводитися багато конкурсів для авторів-початківців "легкого" жанру.
Не залишився осторонь цього процесу і харківський "Клуб сімейного дозвілля". Мета "Конкурсу авторів-початківців" – просування українських письменників, а також популяризація сучасної української белетристики.

«Як я придумав «Табу»...эта статья доступна для всех

ПРОЕКТИ
Організаційна поведінкаэта статья доступна для всех

Наприкінці 2001 року видавництвом "Основи" було випущено в світ книгу "Організаційна поведінка", в якій системно розглянуто різноманітні психологічні, соціальні, культурні, національні та інші фактори, що впливають на поведінку керівників і підлеглих, а відтак – на ефективність роботи організацій. Розповідається про сучасні теоретичні підходи та передову практику організації праці, її оплати, стимулювання працівників і багато інших цікавих речей.

ТЕНДЕНЦІЇ
Чи охопить Україну лихоманка на ім'я Гаррі Поттер?эта статья доступна для всех

Європа та Сполучені Штати Америки ще з 90-х років охоплені бумом, який розгорівся навколо твору для дітей англійської письменниці Джоан Кетлін Ролінг "Гаррі Поттер та чарівний камінь" – однієї з найпопулярніших книг, рецензії на яку знову й знову з'являються у мас-медіа, а дітлахи "фанатіють" від її головного героя. В Україні вона ще не стала супербестселером, хоча має всі шанси, а на Заході за нею вже навіть знято кінофільм.

Електронні книги все більше продаються в світіэта статья доступна для всех

Книги в Росії занадто дешевіэта статья доступна для всех

Книжковий ринок легко збільшити не менш ніж
у півтора раза в грошовому вираженні, якщо
книговидавці звернуть особливу увагу на такий
тип свого читача, як середній клас.

Ціна друкованого словаэта статья доступна для всех

МАРКЕТИНГ
Книги як ефективний стимулятор продажівэта статья доступна для всех

Останнім часом книги розважального жанру все частіше використовуються як привабливий додаток при покупці цілої низки товарів. Безкоштовні примірники любовних і пригодницьких романів сучасних авторів додаються до пачок печива МсVіtіе's, кави Nescafe, чіпсів Walkers і цукерок Meyer. Купуючи товар, покупці одержують "підкріплення" і, як показують європейські опитування, залишаються цим дуже задоволені. Використання книг як подарунків
не тільки "розмиває" існуючі границі між літературою й рекламою, але відкриває перед маркетинговими агентствами нові шляхи стимулювання збуту.

КРУПНИМ ПЛАНОМ
Організація, що будує «відкрите суспільство» в Україніэта статья доступна для всех

Розмовляючи з директорами видавництв, бібліотек і взагалі з тими, хто займається книжковою справою, а саме українською книгою як національним продуктом, ми звернули увагу на те, що майже кожен із них завжди з вдячністю і теплом розповідає про допомогу Міжнародного фонду "Відродження". Іноді трапляється так, що це – чи не єдина організація, яка звертає увагу на їхні проблеми.

Дитина хоче розмовляти з «Соняшником»эта статья доступна для всех

IНФРАСТРУКТУРА: КНИГАРНІ
Супутні товари в книгарнях – це потрібно чи ні?эта статья доступна для всех

Сьогодні, коли потрібно придбати олівець чи пластилін, ми не роздумуючи заходимо до книгарні. Бо давно вже звикли, що поряд із книгами там є різноманітні товари. Що це – теорія закликання перехожих, які, купуючи якийсь предмет, можливо, спокусяться і на книгу, чи практика виживання в сучасних ринкових умовах, коли книга стоїть далеко не на першому місці для збіднілих громадян?

ЦІНИ
Попит і пропозиція книг повертаються в нормальне річищеэта статья доступна для всех

На книжковому ринку "Петрівка" завжди багато покупців, але найважче пробратися до прилавку буває в вихідні дні. Ті, хто ще зовсім недавно продавав підручники, намагаються якомога швидше змінити пропозицію своєї літератури, бо на них немає навіть найменшого попиту. Але, звичайно, залишаються вірні цій галузі цілий рік.

ВИСТАВКИ
Нова виставка. Нові сподіванняэта статья доступна для всех

Рік 2001 був наповнений різноманітними книжковими виставками та ярмарками. Здається, їх поява стала доброю традицією всіх, хто має хоч якесь відношення до книговидання або поліграфії.

 
© агенство "Стандарт"