журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПОДІЯ

ТЕМА НОМЕРА

ЗАКОНОДАВСТВО

ПРОЕКТИ

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

МЕНЕДЖМЕНТ У ВИДАВНИЦТВI

ОГЛЯД РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №10, 2001
ТЕМА НОМЕРА
Книжковий ярмарок як маркетинговий інструментэта статья доступна для всех

Книжковий ярмарок на тлі сучасного книговидання – деякою мірою "яркая заплата на ветхом рубище певца": строкаті стенди, море збуджених облич, жвава торгівля, атмосфера свята, метушня заклопотаних бізнесменів, натхненні заклики десятків презентацій, високочолі аналітики на "круглих столах", які безапеляційно вирішують усі проблеми… Тисячі обкладинок мерехтять в очах – все це створює стійке враження динамічного розвитку і процвітання галузі.

ПОДІЯ
Журнал «Книжковий огляд» — кращий засіб масової інформації України 2001 рокуэта статья доступна для всех

21-23 вересня у Львові відбувся VIII Форум видавців, у якому взяли участь понад 500 учасників – видавців, книгорозповсюджувачів, представників книгарень, бібліотек, ЗМІ тощо.

Форум видавців у Львові проминув. Хай живе Форум!эта статья доступна для всех

Отже, VIII Форум видавців пішов у історію. Ми ще не раз повертатимемося у наших публікаціях до його подій, до презентованих там проектів, до тих проблем та надбань, що там обговорювалися. Однак зараз – лише декілька попередніх підсумків і, сказати б, "імпресій".

ЗАКОНОДАВСТВО
Про застосування норм пунктів 7.19 та 7.20 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»эта статья доступна для всех

Закон чи тлумачний словник?эта статья доступна для всех

У силу багатьох чинників думки та висновки, що викладені у цій статті, не повинні розглядатися як безпосереднє керівництво до дії чи спонукання до широкого використання відповідних пільг всупереч позиції контролюючих органів. Судова практика, роз'яснення ДПА та можливі новації у законодавстві можуть визначити відмінний від запропонованого напрям розв'язання поставлених питань. Натомість мета, яку переслідував автор, полягала, насамперед, у приверненні уваги до нагальної потреби усунення неузгодженостей у тлумаченні законів та розумінні порядку застосування пільг, передбачених для учасників господарських операцій із продажу видавничої продукції.

ПРОЕКТИ
Усі у гості до пса! Зеленогоэта статья доступна для всех

Новий веб-портал «Києво-могилянки»эта статья доступна для всех

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА
«Моя Європа» — це реальність чи мрія?эта статья доступна для всех

20 вересня в Молодому театрі, що знаходиться на вул. Прорізній, 17, відбулася презентація двох цікавих книг: "Моя Європа" Анжея Стасюка і Юрія Андруховича та "Дев'ять" Анжея Стасюка.

Економічна енциклопедіяэта статья доступна для всех

П'ятсот кроків Валерія Басироваэта статья доступна для всех

Час від часу у ЗМІ з'являються публікації про продукцію книжкового видавництва "ДОЛЯ"
із Сімферополя. Декілька видань "ДОЛІ" було представлено на виставці-ярмарку "Книжковий світ-2001". Отже, запрошуємо до розмови директора видавництва "ДОЛЯ" письменника Валерія Басирова.

МЕНЕДЖМЕНТ У ВИДАВНИЦТВI
Головне, щоб працівник був відповідальнимэта статья доступна для всех

Як відомо, будь-яке видавництво – це колектив, члени якого створюють книги. Ми зустрілися з директорами декількох підприємств, що займаються видавничою діяльність, щоб зрозуміти, яким чином підбираються працівники для різних відділів.

ОГЛЯД РИНКУ
Навчальна література, або Скільки коштує шкільна програма?эта статья доступна для всех

Осінню жовкне листя на деревах і йде дощ. А ще це пора, коли люди у віці від 6 до 17 років йдуть до школи. На цьому багато хто намагається заробити. Якщо для продавців парфум чи іграшок час для взяття "великого куша" настає напередодні Нового року та 8 Березня, то для книготорговців такий період припадає на кінець серпня – початок вересня. Цю нагоду прагне використати більшість продавців. На київському книжковому ринку "Петрівка" у вересні навіть ті ятки, на яких ніколи не було жодного примірника навчальної літератури, хоча б декілька книг, а виставили на продаж.

Каталог деловой литературыэта статья доступна для всех

 
© агенство "Стандарт"