журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПОДІЯ

ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ХРОНОГРАФ

БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2001  - ТЕМА НОМЕРА

Старі та нові друзі зустрічаються на «Книжковому світі»эта статья доступна для всех

28-31 серпня ц. р. відбулась присвячена десятій річниці Незалежності України Міжнародна виставка-ярмарок "Книжковий світ". У ній взяли участь книговидавці, письменники, книгорозповсюджувачі, поліграфісти. Загалом свою продукцію представили близько 130 видавництв та книготорговельних фірм з України, Росії, Білорусі, Латвії, Великої Британії, Франції, Ірану.

Південь збагатився ще одним книжковим ярмаркомэта статья доступна для всех

Протягом серпня в Україні відбулося досить багато книжкових експозицій. Можливо, найбільш несподіваною виявилась виставка-ярмарок "Херсонщина книжкова - на зорі тисячоліття", організаторами якої були Обласна державна адміністрація, Виконком та Торгово-промислова палата м. Херсона.

Книжковий саміт у Москві, або Як треба проводити виставкиэта статья доступна для всех

Вересень завжди славився виставками та ярмарками. Люди везуть результати своєї річної праці, щоб показати та запропонувати іншим. Саме так сталось і в столиці нашого північного сусіда, де з 5 по 10 вересня відбулася найбільша в Східній Європі "Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок 2001". Проходила вона у Всеросійському виставковому центрі у павільйонах № 20 та № 57. У виставці брали участь 72 країни, серед яких була і Україна. Нашу країну репрезентували видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Антис", ДВАТ Одесакнига "Дім книги", НВП "Картографія", книжковий клуб "Матус", державне підприємство з розповсюдження періодичних видань "Преса". Державний комітет інформаційної політики, телебачення та радіо України об'єднав на загальному стенді "Книги України" видавництва "Освіта", "Перун", "Махаон-Україна", "Навчальна книга "Богдан" та Національного університету будівництва й архітектури.

 
© агенство "Стандарт"