журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ХРОНОГРАФ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №8, 2001
ТЕМА НОМЕРА
Маневри флагманів навчальної літератури на «Зеленій хвилі»эта статья доступна для всех

Ніби щойно розпочавшись, літо вже й добігає свого кінця, а отже - на порозі новий навчальний рік. Наскільки готовими до нього є видавці? Наразі ми шукали відповідь на це питання в Одесі, на книжковій виставці-ярмарку, що відбулась 2-4 липня.

«Український ринок підручників відбувся»эта статья доступна для всех

На запитання "Книжкового огляду" відповідає директор видавництва "Генеза" Олексій Дубас.

Видавництва готуються до нового навчального рокуэта статья доступна для всех

Видавництва є одними із головних суб'єктів книжкового ринку, що саме й формують пропозицію підручників. Але неможливо оскаржити й той факт, що видавництва, виступаючи в ролі виробників, розглядають цей ринок дещо по-іншому, ніж безпосередньо самі покупці або навіть книгарні-посередники.
Ситуацію на ринку підручників погодились прокоментувати директори двох прогресивних видавництв – Василь Теремко (ВЦ "Академія") та Володимир Ховхун ("Вища школа").

Попит і пропозиція підручників у книгарнях та на книжкових ринкахэта статья доступна для всех

Незабаром пролунає перший дзвоник нового навчального року і знову відбудеться зустріч студентства, школярства, батьків із підручниками.
Для дослідження цього сегменту книжкового ринку кореспонденти "Книжкового огляду" відвідали декілька провідних київських книгарень, ринок "Петрівка", а також побували у Дніпропетровській області.

Львівський Форум обов'язково подарує вам відчуття святаэта статья доступна для всех

21-23 вересня відбудеться VIII Всеукраїнський форум видавців – найбільша і найпрестижніша в нашій країні книжкова виставка-ярмарок. Про те, що чекає на відвідувачів, розповідає президент Форуму Олександра Коваль.

ХРОНОГРАФ
Асоціація видавців згуртовуєтьсяэта статья доступна для всех

Наприкінці червня цього року відбулись загальні збори Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, на яких було оголошено про початок акції за об'єднання в рамках однієї організації суб'єктів видавничої справи, а також усіх, хто причетний до творення книги. Пропонуємо увазі читачів найцікавіші матеріали зборів.

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ
Як скласти бізнес-план в книжковій сферіэта статья доступна для всех

Чи не найважливішим кроком при започаткуванні нового підприємства (у нашому випадку нехай це буде книгарня) або розширенні діючого є побудова бізнес-плану – так вважають західні менеджери. Такий план має відображати завдання вашого підприємства – як коротко-, так і довгострокові, містити опис продукції, яку ви пропонуватимете, опис вірогідної кон'юнктури ринку даної продукції, і, зрештою, інформацію про ресурси та засоби, які ви залучатимете для виконання ваших завдань щодо погляду на ймовірну конкуренцію.

 
© агенство "Стандарт"