журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ ВИДАВЦІВ

КНИГА I РИНОК

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ДИСКУРС

МАСКУЛЬТ

ПРЯМА МОВА

ФАНТАСТИЧНІ ОБРІЇ

КОЛО ЛІТЕРАТУРИ

Культреванш

АВАНСИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2004  - Культреванш

Два-три рядки на тему Осоки

...Ото, аби знали, шановні читачі та читачки, осінь вже. А поза тим, добридень вам. Адже осінь геть уся зіткана з добрих днів, якщо, звісно, ваш одяг відповідає вимогам сезону. А для поетів ця пора взагалі культова, подекуди – "культреваншева". Наш із вами вересень ознаменувався двома подіями. Погоджуся, що насправді їх було значно більше, але інші до уваги не беруться, бо самі розумієте... А оскільки розумієте, то веду далі...
Перша з подій – відкриття нового "культреваншівського" проекту "Мандрівний КТМ". Абревіатура у назві не має жодного стосунку до відомого телеканалу, а розшифровується – Клуб творчої молоді. Акція мала на меті відтворити атмосферу легендарного осередку, народження якого припадає на початок 60-х, друга інкарнація – на 80-ті. Імена митців, причетних до Клубу в різний час, знані всім. Юридично клуб існує у Львові й зараз, проте позбавлений приміщення. Що ж йому залишається, як не податися у мандри? Наступні акції відбудуться у різних полісах України, кінцева станція, закономірно, – Львів.
Другим сезонним артефактом є четвертий літературний фестиваль "Time AUTора". Саме на ньому (ви ж пам'ятаєте?) інавгуруються лауреати "Культреваншу", що стають героями рубрики, яку ви маєте щастя читати.
До "реєстру обраних" увійшло ще троє молодих літераторів: Ніна Кур'ята, Юля Косівчук та Олег Стріхар. Не зайве буде представити вам і перелік тих, кого нагорода знайшла на попередніх фестивалях, бодай аби ви мали нагоду впізнати з "чудової дев'ятки" п'ять імен, знайомих із наших публікацій. Отже: Олена Степаненко, Сергій Осока, Катерина Калитко, Галина Ткачук, Олеся Мамчич, Олег Романенко, Катерина Бабкіна, Софія Киричок та Анна Малігон.
На цьому дозвольте завершити мій як ніколи розлогий вступ і, відмовившись у компенсацію зайнятої ним інформаційної площі від теоретичної колонки "Вічне, тобто сьогоднішнє", перейти до безпосереднього культотворення...
Той, хто живе в телефонній буді,
поет в законі
Роман Скиба

 
© агенство "Стандарт"