журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

РЕНЕСАНС

ХРОНІКА ПОДІЙ

ЯРМАРКИ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №1, 2001
ТЕМА НОМЕРА
УСЕ про книги в Україні

Видавництво "Стандарт" оголосило про випуск універсального довідника, який має стати незамінним помічником книговидавців, книгорозповсюджувачів, а також усіх, хто професійно працює на книжковому ринку.

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ
Книготорговельні фірми України

На численні прохання читачів ми започатковуємо серію матеріалів, у яких буде представлено найвпливовіші і найдинамічніші книготорговельні фірми, а також видавництва, які займаються книгорозповсюдженням.

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ
Чекаючи на Шевченка: новорічна феєрія

"Цікаво було би подивитись, як у майбутньому який-небудь новий Ленотр перетрусить усю нашу брудну білизну, могили, репутації, події, акції, рахунки…"
Л.-Ф. Селін "Із замку до замку"

Олесь Бузина: «Ми вирішили піти іншим шляхом»

Олесь Бузина, журналіст, автор книги "Вурдалак Тарас Шевченко", та Олександр Моісеєнко, директор видавництва "Прометей" відповідають на питання "Книжкового огляду".

Андрій Середа, лідер рок-групи «Кому вниз»: «Це традиція совдепівського кшталту»

Володимир Даниленко: орієнтація на бестселер

20 грудня 2000 року відбулася церемонія вручення нагород лавреатам конкурсу романів і кіносценаріїв "Коронація слова". З 1 грудня 1999 року по 25 серпня 2000 року на конкурс надійшло 5097 романів і кіносценаріїв. До участі в конкурсі було допущено 758 романів та 426 кіносценаріїв.
Докладніше про перебіг цього письменницького марафону розповідає керівник проекту Володимир Даниленко.

РЕНЕСАНС
Книги ручної роботи

Ще в глибоку давнину в монастирях поряд із переписувачем обов'язково працював палітурник. У пам'яті людства збереглося ім'я одного з найдавніших палітурників — ірландського монаха Дагеуса, який жив у YI столітті. Як свідчать історичні джерела, конструкція книги у вигляді паперових блоків, прошитих нитками і склеєних у корінці марлею, з'явилася десь у YII — IX століттях. Для покриття кришок використовували шкіру (свинячу, телячу, козячу тощо), пергамент та тканину, але з XVIII століття починають застосовувати також різнокольоровий папір.
Нині, вже в третьому тисячолітті, у київській агенції "Стандарт" відроджуються дані традиції виготовлення ділових щоденників та записних книжок у шкіряних оправах найвищої якості.

ХРОНІКА ПОДІЙ
Слово коронували!

Напередодні новорічних свят Слово таки коронували. Точніше, підсумували конкурс романів та кіносценаріїв "Коронація слова", що його організував шоколад "Корона" та телеканал "1+1".

Рейтингування як спосіб самореалізації

Відомі українські книжкові ентузіасти Костянтин Родик та Галина Родіна в останні дні 2000 року офіційно представили загальнонаціональну рейтингову акцію "Книжка року — 2000". Ті, хто цікавиться українським книжковим життям, напевно, чудово знають рейтинги, що їх протягом тривалого часу робить подружжя Родиків. Ці рейтинги з'являлися в багатьох друкованих ЗМІ, і ось вони знайшли собі офіційну трибуну — газету "Книжник-Ревю", що її пан Родик заснував і редагує.

Хроніка видавничого життя

Хроніка видавничого життя

ЯРМАРКИ
Більше ярмарків, хороших і різних!

Якось на початку 90-тих минулого століття, вражені стихійним процесом створення і зникнення нових видавництв, появою невідомих авторів і, головне, після спокійного розміреного книгарського буття за темпланами, опинившись у цілковитому інформаційному вакуумі, — певні люди у певних регіонах, не змовляючись, вирішили, що тільки ярмарки порятують їх, а заразом і новонароджений український видавничий процес. Так виникли ярмарки в Києві й Запоріжжі, в Харкові й Кіровограді. Всі вони гордо йменувалися Першими міжнародними...

 
© агенство "Стандарт"