журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
КНИГА I РИНОК

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ІНТЕРНЕТ-ТЕМА

ДИСКУРС

ФАНТАСТИЧНІ ОБРІЇ

ПЕРЕД ОЧИМА ДІЛО

ЛІТПРОЦЕСІЯ

ЩО ЧИТАЄМО?

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №11, 2003  - КНИГА I РИНОК

Олександр Афонін: "Української книжки або нема, або вона дуже дорога"

Впродовж 2001–2002 років кількість найменувань вітчизняної книги у порівнянні з 2000 роком зросла на 70 відсотків, хоча, як і раніше, на душу населення видавалося менше однієї книжки

Одним з найгостріших виступів на недавніх парламентських слуханнях "Духовна криза суспільства і шляхи її подолання" у Верховній Раді був виступ президента Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна, в якому він закликав приєднатися і народних депутатів, і учасників слухань до Заяви асоціації, в якій ішлося про надзвичайно складний стан української книги і про її збереження "як фундаментальної складової всього того, на чому грунтується майбутнє України – духовно і культурно багатої, високорозвиненої, освіченої незалежної держави".
Після парламентських слухань ми розмовляли з паном Олександром у прямому ефірі на Українському радіо і ця розмова викликала чимало телефонних дзвінків радіослухачів, яким також не байдуже наше майбутнє.

Петрівка: хай живе книжковий ринок!

Здається, що базари повинні поступово зникати, залишаючи місце теплим супермаркетам та затишним крамничкам, де є зручна система пошуку, ввічливі продавці, приємна стилізація замість дощу з неба, калюж під ногами, продавців у рукавичках, задубілих від холоду і абсолютної асистемності. Звичайно, є відсоток людей, що поступово починає забувати ці базари, але, як не дивно, це здається зовсім не правильним. Тому що Петрівка – найбільший книжковий ринок України не тільки не здає своїх позицій, він ще й набирає обертів.

 
© агенство "Стандарт"