журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПРОЕКТИ

КНИГА I РИНОК

КНИЖКОВI НОВИНИ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

СУСПІЛЬСТВО І КНИГА

АНОНС

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №7, 2003  - КНИГА I РИНОК

«Найвища суть» – продавати книжки

Коли фаховий критик наздожене PR-фахівця?

У кожної людини своя Путь, утім кожна Путь пізно чи рано приводить до Бога... Так само у кожної книгарні свої методи продажу книжок, але кожна вболіває за те, аби якнайбільше книжок знайшло свого читача.
Сьогодні ми розповімо про найефективніші методи реалізації книжки лише трьох київських магазинів – «Букви», «Сяйва» та «Мистецтва». Хоча, напевне, скільки б не було тих, хто ділитиметься досвідом, не можна не погодитися з думкою: допоки вихід у світ новодруку не супроводжуватиме серйозна фахова критика, найпершу увагу покупці будуть звертати на гучний промоушн, яскраву візуальну рекламу книжок і часом «купуватися» не завжди на те, чого очікував. (Утім це теж лише один з багатьох Чумацьких шляхів...)

У пошуках Автора

Олександр Красовицький вважає, що порядок на українському книжковому ринку повинні навести самі видавці, а не чиновники

Вже не перший рік видавництво «Фоліо» не словом, а ділом демонструє, як правильно вести справу, влучно рекламувати власну продукцію з тим, щоб збільшувати кількість назв і накладів, завойовувати нових читачів і повагу колег. Про сучасний стан «Фоліо» і не тільки про це спеціально для «Книжкового огляду» розповів генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький.

Чому не ходять у вашу книгарню?

Про деякі помилки та проблеми власників львівських книгарень

Знаменитий «дух капіталізму» дотепер лишається чужою і далекою абстракцією для значної частини українських підприємців – я маю на увазі: націленість на постійне самовдосконалення і підвищення прибутковості підприємства, чутливість до потреб, зауважень, пропозицій, врешті-решт, приємності і зручності клієнтів, увагу і швидку реакцію на зміни ринку, цікавість до новітніх відкриттів і досліджень в галузі, відкритість до оригінальних інновацій тощо. Що на практиці означає цей набір красивих фраз, я спробую пояснити в даній статті…

 
© агенство "Стандарт"