журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ТЕМА НОМЕРА

ПРОЕКТИ

КНИЖКОВI НОВИНИ

ГРИМАСИ РИНКУ

ТЕНДЕНЦІЇ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2002  - ТЕМА НОМЕРА

Книжкове свято в Києвіэта статья доступна для всех

Наприкінці серпня у Києві було проведено Четвертий Київський міжнародний ярмарок "Книжковий світ'2002", присвячений одинадцятій річниці Незалежності України.

Бізнес-леді як жінка-символ нових часівэта статья доступна для всех

Павло Загребельний презентував свій новий роман "Брухт"

У перший день роботи виставки "Книжковий світ'2002" видавництво "Фоліо" презентувало п'ятитомник історичних романів одного з найшанованіших метрів сучасної української літератури Павла Загребельного, до якого увійшли романи "Роксолана", "Я – Богдан", "Сповідь у славі", "Первоміст", "Диво", "Євпраксія". Також було представлено новий роман письменника "Брухт".

«Срібне молоко»: гріхопадіння по-українськиэта статья доступна для всех

Валерій шевчук як філософ кохання

На цьогорічному "Книжковому світі" пройшли літературні зустрічі з багатьма відомими українськими письменниками, одним з яких є Валерій Шевчук. На презентації свого нового роману "Срібне молоко" (між іншим, це вже 86-й роман видатного прозаїка), який вийшов за спільних зусиль видавництв "Кальварія" і "Книжник", автор розповідав про власну творчість і про роботи своїх сучасників-митців.

Втрачені орієнтириэта статья доступна для всех

Науковий переклад: домашнє завдання на перспективу

У рамках Четвертої Київської міжнародної книжкової виставки "Книжковий світ'2002" відбулось засідання Клубу презентацій Дмитра Стуса "Філософія для українців: проблеми видання нашої гуманітаристики". Розмова відбулася не зовсім нудна, хоча, здається, її учасники дещо однобоко зрозуміли мету засідання і зосередилися переважно на перекладацьких проблемах саме філософії як науки. Натомість, за задумом організаторів, очікувалося, що говоритимуть про проблеми з виданням в Україні гуманітарної літератури, у тому числі включаючи, звичайно, і філософську.

Життя і смерть чоловіка, який присвятив себе футболуэта статья доступна для всех

Видавництво "Фоліо" презентувало книгу, присвячену легенді українського та світового футболу Валерію Васильовичу Лобановському (1939-2002). Представив біографічну роботу, що була зроблена за такий короткий термін, один із її авторів, Дмитро Харитонов, відомий продюсер та тележурналіст, який хоча й не є професійним письменником, проте давно є вболівальником київського "Динамо" та Лобановського; так юнацьке захоплення переросло в серйозну справу дорослого життя. Ще до трагічної смерті Валерія Васильовича Дмитро Харитонов працював над зйомками документального фільму про прославленого тренера для одного з російських телеканалів. Співавтором книги став головний редактор тижневика "Футбол" Артем Франков.

 
© агенство "Стандарт"