журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №2, 2001
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ
Дитяча книжка: камінці у спільний городэта статья доступна для всех

Директор Книжкової палати України Микола Сенченко на запитання "Книжкового огляду" стосовно найбільшого розчарування 2000 року в сфері книговидання відповів: "90 назв книжок на 7 мільйонів школярів – це багато чи мало? Відчуваю це навіть на власній родині: донька ходить у 3 клас, і для цього віку фактично немає книжок українською мовою, які б закликали до патріотизму, любові до України. Хтось, мабуть, хоче, щоб діти наші росли космополітами..."

Олег Погребний: «Дитяча література сама прокладає собі шлях»эта статья доступна для всех

Фірма "Махаон-Україна" є найбільшим в Україні видавцем і продавцем дитячої літератури, яка складає 90% усього асортименту. На запитання "Книжкового огляду" стосовно основних тенденцій та пріоритетів розвитку цього напрямку книговидання відповідають директор видавництва Олег Погребний та головний редактор Людмила Слабошпицька.

Іван Малкович: «Щось українське має бути найкращим»эта статья доступна для всех

Український ринок дитячої літератури вкрай звужений як щодо тематики, так і різноманітності жанру та видів книжки. Можна відзначити й надзвичайну поліграфічну бідність видань. У нас немає суто українського продукту, такого як, скажімо, зроблені з картону книжки-забавки, поширені в усьому світі.

Костянтин Клімашенко: «Дитяча книжка має бути як іграшка»эта статья доступна для всех

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ
Книготорговельні фірми Україниэта статья доступна для всех

На численні прохання читачів ми продовжуємо серію матеріалів, присвячених книготорговельним фірмам, а також видавництвам, які займаються книгорозповсюдженням. Крім того пропонуємо розповідь одного з книготорговців ринку Петрівка, своєрідний "погляд ізсередини".

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ
Культ переможця/апологетика мазохізму: Рубікон сучасного літпроцесуэта статья доступна для всех

Метушня і мазохістичне скиглення: "нікому наше слово не потрібне" – саме цим наповнене життя багатьох українських письменників нині. Звісно, тут ідеться про тих неборак, які, написавши перший склад слова "письменник", відчувають – і то не гіпотетично – справжнісіньку еякуляцію (привіт М. Бриниху, який першим відкрив цей феномен і назвав його "комплексом ді Капріо").

Ірен Роздобудько: «Фантазуватиму так, щоб хтось, читаючи, спалив чайник»эта статья доступна для всех

Юрій Рогоза: «Щоб «українське» означало – досконале, сучасне, європейське»эта статья доступна для всех

На запитання "Книжкового огляду" відповідають письменник Юрій Рогоза та генеральний директор компанії "Живе кіно" Сергій Чеканов.

Олександр Красовицький, директор видавництва «Фоліо»: «Створюється книжкова серія з гарантовано високими тиражами»эта статья доступна для всех

 
© агенство "Стандарт"