журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА

РЕКЛАМА

СКАНДАЛ

СКАНДАЛИ

НАПРЯМКИ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2002  - ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

Нічна черга за книгоюэта статья доступна для всех

Завдяки всім відомому своїми оригінальними і захоплюючими ідеями видавництву "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" в ніч з 13 на 14 квітня, а точніше 13 квітня о 23:59 і 3/4 хв., відбулася 19-хвилинна театралізована презентація українського перекладу книги Дж. К. Ролінг "Гаррі Поттер і філософський камінь". Ще за кілька тижнів до цієї події у книгарні "Мистецтво" бажаючі могли взяти запрошення на святкове дійство на Хрещатику.

Книжковий ринок країн Балтіїэта статья доступна для всех

25-26 квітня у приміщенні Фонду сприяння розвитку мистецтв відбувся семінар-тренінг для українських видавців, представників книжкових громадських організацій та книжкової преси "Лобістська діяльність та інформаційна інфраструктура книжкових ринків країн Балтії". Семінар був організований Центром рейтингових досліджень "Еліт-Профі" під керівництвом Костянтина Родика, на нього були запрошені експерти з Латвії, Естонії та Литви. Головна тема семінару – нормативно-законодавча база, лобіювання законів та нормативно-правових актів, що реально підтримували б видавців та книготорговців, державне сприяння та фінансування книжкового бізнесу в країнах Балтії, а також досвід розвитку книжково-видавничої справи з 1991 року.

Електронний «Книжковий кур'єр» справляє ювілейэта статья доступна для всех

9 квІтня виповнився рівно рік, як оновлений сайт розпочав свою роботу

Трохи статистики: за минулий рік відвідувачі переглянули 61266 сторінок сайту. Це більше ніж 165 сторінок щодня. Було опубліковано 154 нові статті, а загальна їх кількість на сайті сьогодні становить 314. Близько півтори тисячі відвідувачів сайту скористалися посиланнями на інтернет-ресурси. Проведено кілька опитувань із загальною кількістю респондентів понад 250 чоловік. Запропоновано інформацію майже про 15,5 тис. книг, які побачили світ, і цей список поповнюється: щомісяця додається близько 400 нових книг.

Як книга може нашкодити эта статья доступна для всех

Видавництва і поліграфічні підприємства України разом з Міністерством освіти і науки почали підготовку до початку нового навчального року – провели "круглий стіл", присвячений проблемам створення якісного національного підручника для загальноосвітньої школи. Книговидавці говорили про неритмічне фінансування, високі податки на продукцію, необхідність підвищення якості та зниження собівартості вітчизняного паперу.

OZON прийшов в Українуэта статья доступна для всех

Лідер російської електронної комерції з продажів книг, музичної і відеопродукції інтернет-магазин OZON (www.ozon.ru) відкрив службу кур'єрської доставки замовлень в Україні.

 
© агенство "Стандарт"