журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА: «КАЗКИ I РЕАЛЬНIСТЬ»

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЦІНИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №4, 2002  - ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

«Міні-диво» – максі-ефектэта статья доступна для всех

Для всіх шанувальників українськомовної дитячої якісної книги прийшли добрі часи. Адже видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" з Іваном Малковичем на чолі поставило перед собою серйозну мету – дати можливість всім-всім-всім отримати диво-книгу за найменшою ціною.

Hey, mister DJ, do you speak English?эта статья доступна для всех

Зірка "Gala-радіо" діджей Паша вирішив збагатити наше зібрання англійських підручників. Треба визнати, що чим би діджей не бавився – у нього непогано виходить. Курс англійської мови для початківців "Английский от диджея Паши" складається з двох книжок – "Student's book" та "Workbook" – і трьох аудіокасет. "Student's book" містить 24 лексичних і 6 граматичних уроків з словами, текстами, діалогами, правилами граматики, вправами. "Workbook" з гумористичними ілюстраціями призначено для виконання вправ. На аудіокасетах записані тексти і діалоги, які спочатку повільно і виразно читає сам Паша, даючи поради і коментарі, а потім їх у природному розмовному темпі відтворюють американець та англійка. Усе це приправлене англійськими піснями у виконанні Славка Вакарчука, Олександра Пономарьова і Андрія Данилка (в образі Вєрки Сердючки).

«Якими нас прагнете?», чи Гендерні дослідження в Україніэта статья доступна для всех

Зміна ролі жінки в суспільстві очевидна. Гуманітарні науки мусять це осмислити. Якщо ранній модернізм початку століття часом називають "війною статей", то зараз йдеться про співіснування, вміння жити разом, адаптацію в культурі зміни становища жінки. Задля того, щоб поговорити про діяльність Київського інституту гендерних досліджень, про літературу з гендерних питань в Україні, ми зустрілися з членкінею цього інституту, головним редактором інтернет-часопису "Виднокола" Вірою Агеєвою.

В ім'я розквіту наукиэта статья доступна для всех

У видавництві "Наукова думка" вийшла з друку книга Бориса Малиновського "Академік Борис Патон – праця на все життя", присвячена видатному вченому сучасності.

Сучасні інтерпретації творів української класикиэта статья доступна для всех

Леся Українка та Марко Вовчок у літературному проекті «Текст + Контекст»

Видавництво "Факт", продовжуючи свій проект "Текст + Контекст", потішило бажаючих дізнатися більше про твори української класики книгами під упорядкуванням Віри Агеєвої. У двох книгах – долі двох непересічних українок та їхня літературна спадщина, а також різнобічні інтерпретації творів.

Весь фінансовий світ України – в шести томахэта статья доступна для всех

 
© агенство "Стандарт"