журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ХРОНОГРАФ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №6, 2001
ТЕМА НОМЕРА
Видавництво, що представляє західних філософів в Україніэта статья доступна для всех

Видавництво "Дух і Літера" спеціалізується на творах філософської та гуманітарної класики, пропонуючи праці С. Аверинцева, Х. Яннараса, Е. Левінаса, П. Рікера,
С. Вейль, Р. Шпорлюка, М. Фуко, А. Бергсона… Про діяльність видавництва розповідає його директор Костянтин Сігов.

Філософська книжка гарантовано продаєтьсяэта статья доступна для всех

Одним із провідних українських видавництв, що спеціалізуються на інтелектуальній і, зокрема, філософській літературі, є "Юніверс". За останні 5 років побачили світ понад 60 видань, серед яких вирізняється серія "Філософська думка". Ми запросили до розмови директора цього закладу Андрія Савчука.

Філософія завжди знаходить читачаэта статья доступна для всех

Сьогодні проекти видання філософської літератури на українському книжковому ринку є безсумнівно успішними. Чим це зумовлено? Про особливості випуску літератури цього жанру розповідає заступник директора видавництва "Либідь" Марія Ковпак.

Бестселери філософської літератури у Львовіэта статья доступна для всех

Філософські дискурси від «Четвертої хвилі»эта статья доступна для всех

У цьому році за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" видавництво "Четверта хвиля" реалізувало проект перекладу і видання книг Юргена Габермаса "Філософський дискурс Модерну" та збірки "Після філософії: кінець чи трансформація?" (Рорті, Ліотар, Фуко, Гадамер, Габермас, Апель, Рікер та ін.). Про цей та про інші проекти розповідає директор видавництва Михайло Циганчук.

Чому філософська література стає популярнішою?эта статья доступна для всех

Як прожити з філософії?эта статья доступна для всех

Філософська література – один із головних напрямків діяльності видавництва "KM Academia".
У 1999 році вийшли перші книги серії "Християнські філософи": "З рукописної спадщини" Памфіла Юркевича, "Homo Viator" Габріеля Марселя; щойно видали третій том серії – "Історія та істина" Поля Рікера. У 2000 році вийшла книга Олени Сирцової, українського філософа, знаної в усьому світі, "Філософська екзегеза і текстологія" – цей твір часто запитують читачі з-за кордону. Цього року було видано книгу Мерло Понті "Видиме та невидиме"; зараз готується до друку збірка викладачів кафедри філософії НаУКМА "Образ Христа в українській культурі".

Філософські концепції – перспективний об’єкт книготоргівліэта статья доступна для всех

На зламі тисячоліть заново переглядаються концепції філософії, з'являються нові погляди на філософські питання. З особливою жагою люди намагаються осмислити сенс свого буття. Не дивно, що так багато людей звертається до філософської літератури.

ХРОНОГРАФ
Постмодернізм як син Едіпаэта статья доступна для всех

17 травня ц. р. у клубі презентацій книжкових новинок, що діє при Міжнародному фонді "Відродження", відбулось засідання, присвячене книгам: "Після філософії: кінець чи трансформація?" (збірка філософських статей
Ж. Дерріда, М. Фуко, Г. Гадамера та ін.), а також "Філософський дискурс Модерну" Ю. Габермаса (видавництво "Четверта хвиля").

«Українські філософи… не звикли працювати»эта статья доступна для всех

24 травня цього року у клубі книжкових презентацій при Міжнародному фонді "Відродження" було представлено нові книги, що побачили світ у видавництві "Юніверс" – "Істина і метод" Г.-Г. Гадамера (у 2 томах), а також збірка естетичних праць цього ж автора "Герменевтика і поетика".

Літературний конкурс призвів до відтоку слухачів Стінга эта статья доступна для всех

1 червня 2001 р. у конференц-залі УНІАНу відбулась презентація II Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв "Коронація слова". Засновниками конкурсу є шоколад "Корона" та канал "1+1". Інформаційну підтримку забезпечують газети "Українське слово", "Книжник review", "Сегодня", журнал "Кіно-коло". Організаційну підтримку здійснює видавництво "Кальварія". Керівник проекту – письменник Володимир Даниленко.

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ
Найпотужніший інформаційний ресурс українського книжкового ринкуэта статья доступна для всех

Набравши адресу www.web-standart.net, ви потрапите в інформаційний простір "Агенції "Стандарт". Серед сімох представлених тут періодичних видань кожен учасник книжкового ринку, звичайно, одразу зверне увагу на журнал "Книжковий огляд". Клікнувши на його назві, ліворуч ви побачите рубрикатор, праворуч розміщена інформація стосовно цін на всі видання, що пропонує "Агенція "Стандарт", щодо наявних у ній вакансій тощо; і зрештою, вам відкриється зміст самого журналу з анонсами до кожної статті. Лишається обрати потрібну і зануритись у читання й осягнення останніх новин книжкового світу.

Як збільшити товарообіг у книгарні під час літнього сезонуэта статья доступна для всех

Кожен директор книжкового магазину напередодні літа починає шукати шляхи пожвавлення торгівлі у період прогнозованого спаду активності покупців. Хтось здійснює переорієнтацію книжкового асортименту, хтось пропонує покупцям більш зручні умови, ще хтось робить ставку на канцелярські та подарункові товари.
Кореспонденти “Книжкового огляду” зустрілися з директорами найголовніших книгарень Києва, Львова та Сімферополя, які пропонують свої відповіді на питання, винесене в назву.

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ
Українка, яка зробила першу спробу якісного масового романуэта статья доступна для всех

На запитання "Книжкового огляду" відповідає письменниця Євгенія Кононенко

Книжкові новинкиэта статья доступна для всех

Замовлення на ці та інші книжки можна здійснити в агенції “Стандарт” за каталогом ділової літератури 
© агенство "Стандарт"