журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

КНИГА І СУСПІЛЬСТВО

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ПЕРЕД ОЧИМА ДІЛО

ФАНТАСТИЧНІ ОБРІЇ

Література і кіно

ДИСКУРС

КОЛО ЛІТЕРАТУРИ

Не для еліти

Культреванш

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ІНТЕРНЕТ-ТЕМА

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2004

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Світ книги у "Райському куточку"

Від щорічного фестивалю "Світ книги " в Харкові, що проводить концерн "Райський куточок" та благодійний фонд "Народна книга", завжди чекаєш чогось особливого. Їдеш кожен рік з надією потрапити в в атмосферу свята книги, тріумфу людської мудрості, ковтнути повітря нових ідей. І завжди одержуєш те, чого чекаєш.

Ось і в цьому році на "Світ книги" з'їхалися видавці, поліграфісти та книготорговці зі всієї України, щоб запропонувати на розсуд читачів свої досягнення, книжкові новинки, нові технології. А той факт, що Харківський фестиваль давно об'єднує видавців із України, Росії, Польщі, Белорусі та інших країн, вже можна сприймати як традицію, що давно склалася. І це дуже втішає.

"Світ книги – 2004" пройнятий особливою атмосферою, оскільки з нього почалось тріумфальне святкування 350-річчя міста Харкова. Свято книги стало справжнім дарунком місту.

Кількість гостей, що приїхали на фестиваль для зустрічі з читачами, і заходів, що пройшли в ці дні, було так багато, що на усіх них побувати, на превеликий жаль, було неможливо. Але зустрічі з Людмилою Гурченко, якій аплодувала зала, скандуючи "Браво!" протягом п'ятнадцяти хвилин, Василем Головачовим, Олександром Зоріним, Андрієм Валентиновим, Андрієм Курковим, Іриною Потаніною, Ладою Лузіною запам'ятаються надовго.

Відвідування стенду стародруків – унікальної колекції перших друкованих видань – дванадцяти апостолів, Євангелія від Матвія та Луки, причетність до яких, як доторк до вічного, є таким тремтливим, теж залишиться в памяті.

Глибоко вразив стенд книг, які надійшли на конкурс "Світ книги". Відчувається гордість за вітчизняну книгу – не привезену з-за трьох морів, а свою, українську, видану в нас. Церемонія нагородження переможців конкурсу приголомшила кількістю та якістю номінацій, в яких змагалися і перемогли кращі з кращих.

Народна мудрість свідчить: "Якщо людина читає, значить, вона живе." Той народ, який читає, зберігає свої корені, завжди може розраховувати на майбутнє.

Спасибі всім, хто причетний до "Світу книги" та дає надію на майбутнє та прекрасне завтра.

 
© агенство "Стандарт"