журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ХРОНОГРАФ

КНИЖКОВІ НОВИНКИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №7, 2001

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

На ринку «Петрівка» бракує української господарчої літератури

Літо – час розваг і відпусток, коли кожен мріє відпочити від улюбленої, але, погодьтесь, вже набридлої роботи. Більшість людей намагається відпочивати, поєднуючи приємне (працю до сьомого поту на городі) із корисним (забезпечення своєї родини харчами до наступного врожаю). Аби результати вашої роботи все ж таки мали шанс не розчарувати вас, пропонуємо завітати на Петрівку.

Далеко йти не потрібно – вже у перших рядах на розкладках можна побачити книги з рекомендаціями по догляду за різними рослинами. Більш широкий спектр питань охоплюють книги з серії "В помощь фермеру" видавництва "Донеччина". Тим, хто захоплюється декоративними рослинами, продавці люб'язно порадять чудово проілюстровані книги доктора Д. Г. Хессайона, які будуть корисні і початківцям, і тим, хто присвятив цій справі не один рік свого життя. Найбільшим попитом користуються книги про планування та дизайн садових ділянок, а також про вирощування такої необхідної і смачної культури, як соя. Мабуть, через високий попит на ці книги чи через малий тираж у той день я так і не мала змоги погортати сторінки цих книг на Петрівці. Наполегливі пошуки дали можливість переглянути кілька книг із серії "Дело мастера боится" видавництва "ЭКСМО", які водночас і коштують недорого (9 грн.), і надають читачеві різноманітну, дійсно корисну, інформацію. Хочеться додати, що, на жаль, вся література з окресленої тематики, а також більшість присвяченої приготуванню їжі, національним кухням є російськомовною. Чомусь українські видавництва цураються працювати для села, землі, буденного ремонту, відпочинку. Наостанці вашій увазі пропонується список літератури, що користується попитом на Петрівці, і яку й досі там можна придбати:

1. М. Александрова, П. Александров. Сад без ядохимикатов (8 грн.).

2. В. Булдаков. Современная энциклопедия охоты. Современная энциклопедия рыбалки. Современная энциклопедия зимней рыбалки. – Донецк: "БАО" (7,60 грн.)

3. Г. Левко. Однолетние цветы. – Москва: "АСТ", 2001 (24 грн.).

4. Н. Петренко. Весенние цветы в саду (8 грн.).

5. Др. Д. Г. Хессайон. Все о розах. Все о клумбовых растениях. – Москва (14-18 грн.).

6. В помощь фермеру: Сад нового типа. Приусадебное цветоводство. Парники и теплицы. Виноград. – Вид-во "Донеччина", 2000 (4,50 грн.).

7. Домашняя кухня: Домашние заготовки из овощей и грибов. Лакомка. Торты, кексы и пироги. (6 грн.).

8. Дело мастера боится: Домашний умелец. – Москва: "ЭКСМО", 2000 (9 грн.).

Олена Грибенко

 
© агенство "Стандарт"