журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПРОЕКТИ

КНИГА I РИНОК

КНИЖКОВI НОВИНИ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

СУСПІЛЬСТВО І КНИГА

АНОНС

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №7, 2003

АНОНС

Серед моря книжок

Почитати щось цікаве, як і поласувати чимось смачним, хочеться завжди. А завдяки наполегливій роботі українських видавців очі часом розбігаються, і читач губиться у виборі. Допомагає вибрати щось до смаку журнал про всі книжки й усіх письменників "Книжник-review".

Персона чергового числа журналу – поет Ігор Маленький, який багато часу провів на іранських, пакистанських і таджицьких теренах. Мабуть, тому в його поезії, за першою реакцією Василя Герасим'юка, – змішано докупи всі західні й східні релігії, на чолі яких - всесвітній розум, а поет – його пророк.

Сюрприз від Марії Матіос – "Бульварний роман". Авторка "Нації" й "Життя короткого" розгулялася на славу, провокуючи, як завжди, читача на роздуми над власним життям і власною державою, часом - не вельми приємні. Рефлексії навколо роману: словесні – Тетяни Щербаченко й у малюнках (уже традиційні для журналу комікси) – Олексія Кустовського.

Незмінні сторінки бібліографії – чи не єдині в Україні, які кількома рядками знайомлять загал із усіма книжками, підручниками, поетичними збірниками, довідниками й альбомами, які виходять у краї – від Луганська до Ужгорода. З колонок дайджестів можна намалювати собі всю картину українських медій, яких так чи інакше хвилює проблема вітчизняного книговидання.

А посеред серпня редакція мало не забула про свій трирічний "ювілей". До уважного об'єктива "Книжника" цього разу необачно-застільно потрапили всі, видимі й невидимі, "бійці" за шпальти журналу.

Вл. інф.

 
© агенство "Стандарт"