журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

КНИЖКОВI НОВИНИ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ЛАБІРИНТИ ПРАВОЗНАВСТВА

ВИДАВНИЧІ ПРОМОЦІЇ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2003

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Дивовижна «Казка»

Куди тепер діти "тягнуть за вуха" своїх батьків, бабусь та старших братів і сестер? Директор фірмового магазину "Казка" Віктор Суржок упевнений, що до їхньої книгарні. Малюки іноді спочатку приходять самі, блукають між полицями, захоплено гортають різнобарвні дитячі видання, щоб незабаром прийти з матусею і татусем за омріяною книжечкою.

Ще не так давно книжковий магазин "Казка" вітав своїх маленьких читачиків на майдані Незалежності у готелі "Козацький", тепер місце дислокації змінено. Книгарня знаходиться на Лівому березі. Її асортимент складає більш як 10 000 найменувань, 100 назв представляють видавництво "Казка" та фірма "Аст-Прес-Дік-Сі", для урізноманітнення та збільшення пропонованої літератури магазин також співпрацює близько з 20-25 видавничими домами, такими як "Школа", "Лелека", "Богдан", "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га".

Магазин розрахований на дітей віком від одного року і до учнів шкіл. Цікавими і корисними у цьому плані є книги видавництва "Казка", які охоплюють весь віковий діапазон дітей. Для малят до п’яти років у магазині представлені дуже популярні невеличкі картонні книжечки, це різноманітні казки, пригоди улюблених героїв. Для цієї вікової категорії в асортименті є, зокрема, видання видавництва "Казки" та фірми "Аст-Прес-Дік-Сі": "Лускунчик", "Сіра шийка", "Бременські музики", "Вовк та семеро козенят", "Різдвяні колядки", "Дюймовочка" та інші. З серії розвивально-навчальної літератури можна придбати "Азбуку в загадках", "Математику для малят". А для того, щоб вивчення мов здавалося справжнім задоволенням, "Казка" пропонує невеличкі "підручнички" з картинками: "Англійська для дітей" та "Німецька для дітей", планується видання таких книг з португальської та італійської мов.

У дошкільнят користуються попитом книги з серії "Мої перші казки", це народні українські, російські, англійські, німецькі, французькі казки. А батьки із задоволенням купують своїм чадам "Абетки", "Азбуки для малят", "Букварики-дошколярики", видання на кшталт "Вчимося говорити правильно", "Розвиваємо інтелект та ерудицію" – шкільні роки ж не за горами.

От чого безліч у магазині "Казка", то це розмальовок, їх, за словами Віктора Антоновича, тисячі видів. Юний "художник" може поринути у світ казки або уявити себе самураєм чи гладіатором, розфарбовуючи костюми воїнів та їхню зброю. Ціни на розмальовки невеликі: від вісімдесяти копійок до трьох-чотирьох гривень.

Не обминають увагою в книгарні і школярів, пропонуючи великий асортимент довідкової та навчальної літератури. "Довідник школяра. 5-11 класи. Математика, фізика, хімія, біологія, інформатика" – одне з видань, яке користується найбільшим попитом. Щодо енциклопедичної літератури, то тут представлено все: від мистецтва, літератури, архітектури і закінчуючи спортом.

Оскільки діти приходять до магазину з батьками, для дорослих також представлені книги на будь-який смак. Це і художня література, і психологія, і філософія, і різноманітні подарункові видання: альбоми з мистецтва, енциклопедії з усіх галузей науки та техніки. На полицях, присвячених сучасним українським авторам, можна знайти твори Павла Загребельного, Романа Іваничука, Володимира Малика, Олекси Стороженка.

Привабливою особливістю книжкового магазину "Казка" є наявність у продажу аудіокасет з колисковими, дитячими казками та оповіданнями Г.Х. Андерсена, Р. Кіплінга, братів Грімм, Едуарда Успенського, Агнії Барто; музикою таких всесвітньовідомих композиторів, як Моцарт, Бетховен, Бах; аріями з опер "Іван Сусанін", "Аїда", "Борис Годунов" та інше.

Вікторія Падалко

 
© агенство "Стандарт"