журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

КОНКУРС ВИДАВНИЦТВ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЯК СЛОВО НАШЕ ВІДГУКНЕТЬСЯ...

ГРИМАСИ РИНКУ

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ПРОЕКТИ

IСТОРIЯ I СУЧАСНIСТЬ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №3, 2003

ПРОЕКТИ

Вивчайте англійську з задоволенням!

Ця молода людина в зовсім юному віці зуміла завоювати величезну аудиторію шанувальників. Він наділений приємною зовнішністю, особливим тембром голосу, розумний і надзвичайно талановитий. Його цілеспрямованості можна тільки позаздрити. Він має великий досвід у радіожурналістиці, вміє працювати в команді і відрізняється безмежною працездатністю. Його іноді називають 15-літнім капітаном, бо, ще будучи студентом, він став програмним директором однієї з провідних радіостанцій України.

Мова йде про відомого ведучого “Гала Радіо” – DJ Пашу. Ще з дитинства справжнім хобі Паші було вивчення англійської мови, що в майбутньому і визначило вибір спеціальності: перекладач з англійської та іспанської мов в Університеті імені Тараса Шевченка. Засвоюючи кілька мов одночасно, доводилося винаходити нові способи запам'ятовування великої кількості лексики і граматики. А коли почалася робота на “Гала Радіо”, то численні поїздки за кордон допомогли ще більш удосконалити отримані знання. Придбаний багатий досвід привів до виникнення власної методики вивчення англійської мови.

Розроблена методика була випущена наприкінці 2001 року й отримала назву “Курс англійської мови DJ Паші”. Даний курс складається з підручника, зошита і трьох аудіокасет. Касети начитані Пашею і носіями мови, кожна з них по сто хвилин. У книзі 30 уроків, формат уроку – один розворот. Кожен п'ятий урок місить граматичні таблиці. Вони стануть у нагоді тим, хто краще сприймає інформацію візуально. Включені в підручник основні відмінності британського від американського.

А для тих, хто воліє запам'ятовувати на слух, одна з родзинок курсу – граматичні пісні. Слова написав сам Паша, а музику й оранжування – чудовий український композитор Гія. Виконують Олександр Пономарів, Андрій Данилко і Слава Вакарчук, Гайтана, Ані Лорак. Люди часом пасують перед граматикою, а тут вона пояснюється в контексті пісень.

Вивчайте англійську з задоволенням!

 
© агенство "Стандарт"