журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

КОНКУРС ВИДАВНИЦТВ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЯК СЛОВО НАШЕ ВІДГУКНЕТЬСЯ...

ГРИМАСИ РИНКУ

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ПРОЕКТИ

IСТОРIЯ I СУЧАСНIСТЬ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №3, 2003

ЯК СЛОВО НАШЕ ВІДГУКНЕТЬСЯ...

Сіємо добро

обманюйтеся, – Бог не може бути осміяний, бо що тільки людина посіє, те й пожне!” “(Біблія. Послання св. апостола Павла до Галатів 6:7).

Книга є незрівнянною силою впливу на людей. Книги впливають на розвиток людини, змінюючи її мислення та основи буття. Книга залишається зручним та доступним засобом передачі інформації. І ми, книговидавці та розповсюджувачі книг, відіграємо важливу роль у формуванні світогляду суспільства.

“Усяке добре дерево родить плоди добрі, а погане дерево родить і плоди погані” (Біблія. Євангелія від св. Матвія 7:17). Чим ми займаємось? – Нарізуємо папір, наносимо фарбу, зшиваємо, клеїмо, продаємо готовий виріб та заробляємо гроші? Чи ми виконуємо своє покликання, даючи людям життєво важливу інформацію, здатну змінювати цілі покоління? Від нашого ставлення до видання та розповсюдження книжок залежить духовне здоров’я нашого суспільства.

Якщо сьогодні сіяти в душі людей насилля, порнографію, беззаконня, збочення та блуд, то незабаром все це ми пожнемо в житті навколо нас. Те, що багато людей погоджуються вживати подібну їжу, наразі не розрізняючи доброго від злого, не виправдовує дії тих, хто з готовністю робить для них ці отруйні страви доступними.

Якщо нехтування фізичними законами призводить до великих втрат та катастроф, то нехтування духовними законами має наслідки ще більш руйнівні та невиправні.

Кожна свобода має межі, в рамках яких вона такою залишається. Риба вільна, доки плаває у воді, птах вільний, доки знаходиться у своїй сфері існування. Людина вільна, доки вона не переступає певних меж, за якими вона стає залежною та обмеженою. Таким теслярським виском, яким вимірюють стіни, зводячи будівлю характеру, сім’ї чи суспільства, було і залишається Слово Боже, Біблія, яка є зверненням Творця до Свого творіння, Творця, Який найкраще знає наші потреби та умови здорового розвитку.

Кожна можливість випустити книгу – це нагода замислитись: що вона здатна принести нашому читачеві?

Видавці та розповсюджувачі, будьмо розважливі.

З любов’ю, Сергій Михайлик, директор видавництва «Варух»

 
© агенство "Стандарт"