журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

КОНКУРС ВИДАВНИЦТВ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЯК СЛОВО НАШЕ ВІДГУКНЕТЬСЯ...

ГРИМАСИ РИНКУ

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ПРОЕКТИ

IСТОРIЯ I СУЧАСНIСТЬ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №3, 2003

ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

Творімо журнал разом!

Вітаю колег з виходом п’ятдесяти номерів! На мою думку, “Книжковий огляд” тав явищем в контексті сучасного українського книговидавничого процесу. Цей журнал не схожий на жоден інший ні за форматом, ні за стилем викладу. Задерикуватий, амбіційний, але водночас цікавий, корисний і оригінальний – таким я бачу сьогоднішнє обличчя часопису.

“Книжковий огляд” – можливо, найдорожчий мені проект з усіх тих, що ними мені випадало займатися. Найдорожчий не з фінансової точки зору, хоча, думаю, кожен з вас уявляє, як “легко” видавати в нашій країні журнал про книжки, а дорогий серцю як творчий проект.

Сподіваюся, що 2003-й стане для журналу і для галузі в цілому роком прориву. Ми всі чекаємо на цей шанс і працюємо заради того, щоб цей шанс зреалізувати.

Бажаю журналові стати повноцінним щомісячним часописом, обов’язковим до прочитання від першої та до останньої сторінки кожним видавцем, розповсюджувачем і всіма, хто любить та шанує українську книгу. Хотілося б бачити журнал товстішим – сторінок на 200, з кращою, багатшою поліграфією. Хотілося б бачити серед його авторів більше людей цікавих, різносторонніх, здатних на небанальні, нехай контраверсійні оцінки та глибокий аналіз.

Хотілося би, щоб журнал читали ширші кола, можливо, не лише професійні видавці. Для цього журнал, напевне, має з’явитися у роздрібній мережі у всій країні.

Я знаю, що багато з того, що я кажу, є в редакційних планах. Не буду приховувати, багато залежить від мене самого як керівника видавництва. Однак найбільше залежить від читачів, від їхньої активності, небайдужості. Адже журнал служить вам, панове читачі. Це його місія, його покликання.

Творімо журнал “Книжковий огляд” разом!

Олексій Капуста, директор видавництва «Стандарт», головний редактор «Книжкового огляду» у 1998-2002 роках

 
© агенство "Стандарт"