журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

КНИГА I РИНОК

КОНКУРС ВИДАВНИЦТВ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЯК СЛОВО НАШЕ ВІДГУКНЕТЬСЯ...

ГРИМАСИ РИНКУ

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ПРОЕКТИ

IСТОРIЯ I СУЧАСНIСТЬ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №3, 2003

ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

Професіоналізм і розумна толерантність

Сьогодні “Книжковий огляд” – мабуть, єдиний журнал, що дотримується того професійного вибору (видавничо-поліграфічно- книгорозповсюджувального), який з самого початку лежав у його основі і задумці. На відміну від багатьох інших, які вже є і ще з’являються, він не шукає дешевої популярності, не нехтує морально-етичними проблемами, а залишається тим друкованим органом, який намагається об’єктивно відобразити і ситуацію на ринку, і думки авторів, не опускаючись до бульварної преси.

Я знаю, що у житті журналу, як і кожного друкованого органу, було багато різних ситуацій – і приємних, і не зовсім, проте завжди колективу вдається виходити з них не тільки не втративши свого обличчя, але й збільшивши повагу своїх читачів до самого журналу.

Хочу щиро побажати, щоб цей професіоналізм, розумна толерантність зберігалися на сторінках журналу і надалі. Як свідчення своєї поваги до “Книжкового огляду” я буду рекомендувати членам Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів не тільки передплачувати цей журнал, а й ставати його дописувачами, тобто подавати свої матеріали до друку, щоб він розвивався, щоб шпальт більшало і наклад журналу зростав.

Хай вам щастить!

Олександр Афонін, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів

 
© агенство "Стандарт"