журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
КНИГА I РИНОК

ТЕМА НОМЕРА

КНИЖКОВИЙ РИНОК

РИНОК ПОЛІГРАФІЇ

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

З ІСТОРІЇ КНИГОДРУКУВАННЯ

IСТОРIЯ I СУЧАСНIСТЬ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №12, 2002

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

За відсутності «дутих величин»

У Москві з 27 листопада до 2 грудня було проведено традиційний щорічний, вже Четвертий Міжнародний ярмарок інтелектуальної літератури "non/fiction" – по-своєму унікальну акцію в російському видавничо-виставковому бізнесі. "Російське слово" "non/fiction" на інші мови не перекладається. Означає воно приблизно "відсутність дутих величин", або просто "якісні інтелектуальні книги" - книги для серйозної, думаючої публіки.

Ярмарок перш за все знайомить читачів з останніми новинками ринку інтелектуальної літератури. Однак цим не обмежується його роль і значення в теперішньому російському книжковому бізнесі. Поза іншим, "non/fiction" - це можливість взяти участь у різноманітних конференціях, семінарах, круглих столах, зав"язати необхідні контакти, укласти угоди, отримати інформацію про нові тенденції книжкового ринку тощо. За повідомленням компанії "Экспо-Парк Выставочные проекты", за п’ять днів Ярмарок відвідали 35 тисяч відвідувачів, що на 7 тисяч більше, ніж у минулому році. Опитування, проведене компанією, засвідчило, що професіонали книжкового бізнесу, які брали участь у Ярмарку, розцінили бізнес-можливості, якими можна було скористатися на Ярмарку, як "дуже добрі" в 12% випадків, як "добрі" в 63% випадків, як "задовільні" в 25% випадків.

З-поміж інших проведених на Ярмарку акцій можна назвати, зокрема, семінари "Чи легко бути видавцем: інтелектуальна література між академічною Сциллою і попсовою Харибдою"; "Скандинавська література сьогодні"; "Критика і політика. Хто створює правила, за якими відбувається гра?"; "Критика – літературний жанр чи допоміжний інструмент"; семінар з сучасної японської літератури, круглий стіл "Інтелектуальна організація та інтелектуальна література". Крім того, було вручено премії газети "Книжное обозрение", премії Андрєя Бєлого, премії посольства Франції, журналу "Иностранная литература", газети "EX-LIBRIS".

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"