журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЗАКОНОДАВСТВО

КНИГА I РИНОК

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ТЕМА НОМЕРА

ПРОЕКТИ

КНИЖКОВI НОВИНИ

ГРИМАСИ РИНКУ

ТЕНДЕНЦІЇ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2002

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Динаміка зростання

ТОВ"Центр навчальної літератури" – зовсім нова структура на книговидавничому ринку України, створена 25 вересня 2000 року. Метою діяльності фірми є забезпечення студентів, школярів та всіх бажаючих якісними книжками з усього світу. Директор цього підприємства Ростислав Пляшко люб'язно погодився відповісти на кілька запитань "Книжкового огляду".

"КО": "Центр навчальної літератури" лише нещодавно з’явився на книжковому ринку України. За рахунок чого плануєте потіснити конкурентів?

Ростислав Пляшко: Звичайно, відкривати ноу-хау ми не будемо, але, відповідаючи коротко на ваше запитання, скажу, що досягати поставленої мети плануємо за рахунок якості обслуговування клієнтів, зниження строків доставки замовлених книжок, розширення асортименту та видання книжок, потрібних у цей час на ринку.

"КО": Ви займаєтесь як видавничою діяльністю, так і продажем книг. Який із цих напрямків ви вважаєте більш вигідним і, відповідно, перспективнішим ?

Р.П.: Як книговидавнича діяльність, так і книгорозповсюдження є для нас рівнозначні за перспективністю, і тому будуть розвиватися паралельно. Ви, мабуть, не повірите, але на сьогоднішній день я не можу назвати жодного нашого невдалого видавничого проекту. Ми звертаємо значну увагу на підбір тем та авторів книжок. Уважно вивчаємо кон'юнктуру ринку. Всі наші книжки потрібні споживачеві, одним із найбільш вдалих наших проектів є видання книжки "Фінанси підприємств" за редакцією Г. Кірейцева. Невисока ціна та висока якість надає перевагу нашим книжкам над книжками конкуруючих видавництв.

"КО": Ви маєте досвід випуску навчальної літератури. Коротко охарактеризуйте становище на ринку.

Р.П.: Ринок динамічно розвивається, видається багато цікавих і потрібних книжок. З підняттям економіки України буде збільшуватись попит на науково-довідкову, пізнавальну літературу. З підвищенням рівня життя в Україні буде зростати попит на художні твори.

Серед проблем ринку можу визначити неналежне ставлення держави до книговидавництва та книжкової торгівлі сьогодні, проблеми з фінансуванням бібліотек, високі податки.

Інтерв'ю вів Федір Широков

 
© агенство "Стандарт"