журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

КНИЖКОВИЙ РИНОК

ТЕМА НОМЕРА

МАРКЕТИНГ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ

ТЕНДЕНЦІЇ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №7, 2002

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Новий Ніцше?

Чи можна в наш час писати афоризмами? Виявляється, так. Я багато чула про нову книгу відомого філософа і психоаналітика Назіпа Хамітова з назвою, що інтригує: "Тайна мужского и женского. Исцеляющие афоризмы" (К.: Либідь, 2002), і нарешті прочитала її.

Ця книга вразила мене. У ній містяться авторські афоризми, що охоплюють усю сферу відносин чоловіка і жінки. Варто лише прочитати назви розділів: "Мужская и женская власть", "Феминизм", "Различие секса и эроса", "Оргазм", "Женщина как загадка", "Женственный мужчина", "Мужественная женщина", "Ревность", "Любовный треугольник", "Освобождение от одиночества"...

Для мене як психолога було особливо цікаво те, що автор пропонує унікальний метод афоризмотерапії. Суть його в тому, що кожний може знайти для себе ключові афоризми, які проникнуть у глибину несвідомого і змінять життя людини на краще, дозволять йому розкрити потенціал своєї особистості. Я вважаю, що це справжнє відкриття. Тепер я використовую афоризми Назіпа Хамітова у своїй роботі з клієнтами, і це дає чудовий результат.

Я і раніше з інтересом читала книги цього автора. Особливо цікавими для мене були "Философия и психология пола", "Пределы мужского и женского", "Философия человека". Але "Тайна мужского и женского" перевершила мої чекання: вона написана доступно і легко, разом із тим, у ній є парадоксальність і глибина.

Обговорюючи з друзями цю книгу, я сказала, що Назіп Хамітов – це новий Ніцше, що звільнився від хворобливої трагічності. Автор переконав мене, що й у наш час можна створювати справжні афоризми. Причому не тільки такі, що ранять душу, але і зцілюють її.

Раджу усім прочитати цю дивну книгу.

Хочу привести афоризми, що стали для мене ключовими і допомогли позбутися психологічних проблем: "Мужчина отличается от женщины своей способностью проникать в бездны. Женщина отличается от мужчины тем, что носит бездну в себе"; "Если женщина стремится к свободе без мужчины, она рано или поздно станет мужчиной"; "Любовный треугольник возникает там и тогда, где и когда любовь перестает быть творчеством"; "Мудрость – это способность не говорить лишних слов и не делать лишних поступков".

Ольга Денисова

 
© агенство "Стандарт"