журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

КНИЖКОВИЙ РИНОК

ТЕМА НОМЕРА

МАРКЕТИНГ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ

ТЕНДЕНЦІЇ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №7, 2002

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Сучасний підручник

У видавництві "Наукова думка" НАН України вийшов підручник Я. Т. Кіницького "Теорія механізмів і машин", у якому викладено основні поняття і методи даної дисципліни.

Теорія механізмів і машин (ТММ) є однією з основних загальноінженерних дисциплін, яку викладають у вищих навчальних закладах. Знання цієї дисципліни необхідні інженерам-механікам для створення сучасніих машин та вмілого їх використання.

Нині в Україні немає підручника з ТММ, написаного українською мовою, який би повністю відповідав програмі навчання студентів механічних і машинобудівних спеціальностей вузів. У запропонованому підручнику використано все краще, що було закладено у відомих вітчизняних підручниках: сучасні досягнення цієї науки та 35-річний досвід автора щодо викладання ТММ на механічному факультеті Технологічного університету Поділля (м. Хмельницький). У кінці підручника наведено список використаної літератури. Матеріал підручника в дещо більшому обсязі було опубліковано у вигляді лекцій, які містять у собі всі 15 розділів підручника, і апробовано в навчальному процесі.

Виклад матеріалу подано з використанням як графічних, так і аналітичних методів. Перші дають змогу глибше зрозуміти будову і принцип роботи механізмів, фізичний зміст того чи іншого методу, їх дослідження і проектування; другі – ширше використовувати можливості сучасних ЕОМ і провести багатоваріантні дослідження, забезпечити оптимальні параметри механізмів.

Підручник призначений для студентів механічних і машинобудівних спеціальностей вузів, він стане у пригоді аспірантам, науковим працівникам та інженерам-конструкторам.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"