журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА

РЕКЛАМА

СКАНДАЛ

СКАНДАЛИ

НАПРЯМКИ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2002

РЕКЛАМА

Весь фінансовий світ України – в шести томах

«Фінансові послуги України» – це науково практичне видання, автори якого вперше в Україні класифікували фінансові послуги відповідно до інститутів, які їх надають, сформулювали основні принципи надання фінансових послуг щодо кожного інституту, розкрили суть і нюанси цих послуг. При цьому наведено правові відносини між фінансовим інститутом та споживачем послуг (права, обов'язки, спеціальні вимоги). Велику увагу приділено оплаті послуг, філософії ціноутворення; подані зразки бланків.

Наведено терміни та поняття, які зустрічаються в тексті. Висвітлено розвиток і сучасний стан ринку послуг кожного фінансового інституту в Україні та у світі. Досліджено проблемні питання, суперечності та перспективи діяльності кожного інституту.

Довідник описує близько 500 законодавчо дозволених фінансових та інших послуг.

З метою практичного застосування в повсякденній роботі наведеного матеріалу щодо кожної послуги і всіх інститутів створено інформаційно-довідкову систему. CD містить 1,5 тис. документів, нормативно-правові акти тощо. Інформація буде оновлюватися раз на три місяці. Система інформує, як і до якого інституту звернутися, щоб замовити фінансові послуги, і повністю автоматизує процес замовлення послуг.

Довідник буде корисним для всіх юридичних і фізичних осіб (резидентів і нерезидентів) України.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"