журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА

РЕКЛАМА

СКАНДАЛ

СКАНДАЛИ

НАПРЯМКИ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2002

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

OZON прийшов в Україну

Лідер російської електронної комерції з продажів книг, музичної і відеопродукції інтернет-магазин OZON (www.ozon.ru) відкрив службу кур'єрської доставки замовлень в Україні.

Нова послуга OZON'у дозволяє на 1-2 дні зменшити загальний термін доставки товарів замовникам в Україні зі складу в Москві, одержувати покупки в зазначеному покупцем місці в зручний для нього час і оплачувати замовлення готівкою кур'єру. Служба кур'єрської доставки OZON'у діє в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запорожжі, Львові, Херсоні й інших великих містах України.

Сьогодні OZON пропонує понад 75 тис. найменувань книг і журналів, 10 тис. відеокасет, 14 тис. аудіо CD і касет, 12 тис. DVD і відео CD, 2 тис. комп'ютерних програм і мультимедійних видань. Це значно перевищує асортимент будь-якого звичайного магазину і представляє практично весь спектр відповідних товарів, випущених у Росії.

З початку 2002 року OZON зафіксував дворазове зростання обсягу продажів порівняно з відповідним періодом 2001 року. Це збільшення досягнуто, насамперед, через збільшення кількості найменувань і підвищення вартості замовлень російських клієнтів, що дозволяє позитивно оцінювати перспективи ринку електронної комерції в Росії.

Протягом 2002 року інтернет-магазин OZON планує подальше розширення пропонованого асортименту, вдосконалення структури каталогу, відкриття нових служб кур'єрської доставки в російських містах, розробку нових тематичних сервісів для клієнтів, запуск партнерських розрахункових програм спільно з впливовими російськими банками.

Генеральний директор інтернет-магазину OZON Володимир Гришкін, коментуючи відкриття служби кур'єрської доставки замовлень в Україні, відзначив, що "OZON розглядає цей крок не тільки як важливий етап у розвитку магазину, але і як значиму подію у справі зміцнення єдиного культурного простору двох країн. Ми раді, що тепер мешканці України, які цікавляться новинками російських книжкового, музичного і відеоринків, програмними продуктами і мультимедійними виданнями, зможуть значно розширити свій вибір і скоротити час для одержання потрібних товарів. OZON високо оцінює потенціал українського ринку, насамперед із погляду зростаючого інтересу до російської продукції, і має намір і надалі активно працювати в Україні".

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"