журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА

РЕКЛАМА

СКАНДАЛ

СКАНДАЛИ

НАПРЯМКИ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2002

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

Електронний «Книжковий кур'єр» справляє ювілей

9 квІтня виповнився рівно рік, як оновлений сайт розпочав свою роботу

Трохи статистики: за минулий рік відвідувачі переглянули 61266 сторінок сайту. Це більше ніж 165 сторінок щодня. Було опубліковано 154 нові статті, а загальна їх кількість на сайті сьогодні становить 314. Близько півтори тисячі відвідувачів сайту скористалися посиланнями на інтернет-ресурси. Проведено кілька опитувань із загальною кількістю респондентів понад 250 чоловік. Запропоновано інформацію майже про 15,5 тис. книг, які побачили світ, і цей список поповнюється: щомісяця додається близько 400 нових книг.

Найпопулярніші статті минулого року: перше місце посіла публікація Yurii Machukha "Українська поезія в інтернеті". На другому місці – рецензія на книгу видавництва "Знання" Київської обласної організації Товариства "Знання" "Як побудувати бізнес-план: новий бестселер видавництва "Знання". Не вгасає інтерес і до архівних статей попередніх років. Так, стаття "До 125-річчя від дня народження Лесі Українки", опублікована у "Книжковому кур'єрі" ще у 1995 році, знаходиться у рейтингу на третьому місці.

У 2002 році з метою надання читачам якіснішого обслуговування та запровадження нових функцій редакція планує повністю оновити програмне забезпечення сайту. Буде відкрито форум. Календар подій порадує новим зручнішим інтерфейсом. Не виключено, що з'явиться фотоальбом.

Редакція "Книжкового огляду" щиро вітає колег із першою річницею і бажає не знижати темпу в освоєнні українського Інтернету!

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"