журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА

РЕКЛАМА

СКАНДАЛ

СКАНДАЛИ

НАПРЯМКИ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2002

РЕДАКТОРСЬКА КОЛОНКА

У чому наша відмінність?

Журнал про Книжковий бІзнес, Яким він має бути

Шановні колеги, книговидавці та книгорозповсюджувачі!

На обкладинці цього числа "Книжкового огляду" написано: №5 (41).

Ось уже чотири з половиною роки "Книжковий огляд" з вами, працює для вас.

Не всі пам'ятають найперші номери, що були видрукувані на газетному папері і мали 12 сторінок. Проте усі ви, наші читачі, відзначаєте, що "Книжковий огляд" змінюється. Активно шукаючи своє обличчя, свої теми, свою мову, ми намагаємося якомога повніше задовольняти ваші інформаційні запити.

Ми з особливою приємністю відзначили для себе ще раз – ви нас читаєте, ми вам потрібні: у перебігу харківського форуму "Світ книги-2002" сотні зацікавлених осіб підходили до нашого стенду, дякували за ті чи інші теми, пропонували нові, сперечалися. Відверто кажучи, ми навіть не сподівалися на ТАКУ реакцію.

Протягом цих чотирьох років на ринку багато чого сталося. У тому числі й на книжковому медіаринку. З'явилися нові видання, якісь закрилися, а хтось перейшов у віртуальний простір. Кожного дня ми запитуємо себе: яке наше місце на цьому полі, на ваших столах та у ваших серцях? Самовизначення стало тим актуальнішою проблемою, чим більше ми стали помічати, що нас нещадно копіюють. Певні числа деяких нових видань за підбором тем до болю нагадують "Книжковий огляд" дворічної давнини.

Ми пишаємося тим, що залишаємося законодавцями мод і служимо джерелом наснаги для наших колег. Адже краще, коли вдала ідея приходить до тебе, ти перший її втілюєш, а лише потім хтось мавпує її.

Проте, можливо, саме зараз настав час для визначення свого місця і своєї місії.

Ми першими започаткували рубрику "Маркетинг та менеджмент у видавництві", послідовно висвітлювали і продовжуємо висвітлювати найнагальніші проблеми управління видавництвом, налагодженням маркетингового процесу.

Ми першими ввели на постійній основі публікацію цінової інформації для суб'єктів ринку, не спокушаючись на примарні ідеї рейтингів, що такі далекі від об'єктивності. Ми подаємо ціни Петрівки як такі, що найрепрезентативніші.

Ми ЄдинІ друкуємо портрети видавництв та книгорозповсюджувачів на безоплатній основі.

Ми першІ і єдині ввели рубрику "Готуються до друку", де подаємо інформацію про ще не видані книжки, аби допомагати видавництвам збирати портфель замовлень ще до друку книги.

Ми ЄдинІ започаткували серію матеріалів під рубрикою "Роздрібна мережа", де послідовно готуємо і друкуємо матеріали, що мають на меті допомогти відродженню книгарень, особливо в регіонах України.

Ми дбаємо про вас.

Ставте на лідера. Будьте попереду.

Передплачуйте та Читайте "Книжковий огляд".

Про Книжковий Бізнес, Яким він має бути.

Олексій Капуста

 
© агенство "Стандарт"