журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА: «КАЗКИ I РЕАЛЬНIСТЬ»

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЦІНИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №4, 2002

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

Весь фінансовий світ України – в шести томах

"Фінансові послуги України» – це науково практичне видання, автори якого вперше в Україні класифікували фінансові послуги відповідно до інститутів, які їх надають, сформували основні принципи надання фінансових послуг щодо кожного інституту, розкрили суть і нюанси цих послуг. При цьому наведено правові відносини між фінансовим інститутом та споживачем послуг (права, обов'язки, спеціальні вимоги). Велику увагу приділено оплаті послуг, філософії ціноутворення; подані зразки бланків.

Наведено терміни та поняття, які зустрічаються в тексті. Висвітлено розвиток і сучасний стан ринку послуг кожного фінансового інституту в Україні та у світі. Досліджено проблемні питання, суперечності та перспективи діяльності кожного інституту.

Довідник описує близько 500 законодавчо дозволених фінансових та інших послуг .

З метою практичного застосування в повсякденній роботі наведеного матеріалу щодо кожної послуги і всіх інститутів створено інформаційно-довідкову систему. CD містить 1500 документів, нормативно-правові акти тощо. Інформація буде оновлюватися щотри місяці. Система інформує, як і до якого інституту звернутися, щоб замовити фінансові послуги, і повністю автоматизує процес замовлення послуг.

Довідник буде корисним для всіх юридичних і фізичних осіб (резидентів і нерезидентів) України.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"