журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА: «КАЗКИ I РЕАЛЬНIСТЬ»

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЦІНИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №4, 2002

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

В ім'я розквіту науки

У видавництві "Наукова думка" вийшла з друку книга Бориса Малиновського "Академік Борис Патон – праця на все життя", присвячена видатному вченому сучасності.

"Я знаходжу задоволення в тому, що навчив працювати інших, підготував ціле покоління молодих учених-зварників. Це справді гарна зміна, і вони успішно рухають уперед нашу спільну справу. Серед них і мої сини», – ці слова належать видатному вченому Борису Євгеновичу Патону. Його ім'я в уявленні мільйонів асоціюється з Національною академією наук України, адже майбутній вчений народився у день заснування Академії – 27 листопа-

да 1918 року, і ось уже 40 років

Б. Є. Патон є її незмінним президентом. А ще ім'я цього вченого пов'язане з Інститутом електрозварювання ім. Є. О. Патона – його батька і засновника інституту, яким Б. Є. Патон керує майже півстоліття.

Книга містить цікаву інформацію з історії становлення і розвитку Національної академії наук України, яка нерозривно пов'язана з біографією самого Б. Є. Патона. У виданні використано фотографії з особистого архіву вченого. Книга зацікавить широке коло читачів і стане прикрасою будь-якої бібліотеки.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"