журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

ТЕМА НОМЕРА: «КАЗКИ I РЕАЛЬНIСТЬ»

СУБ’ЄКТИ РИНКУ

МАРКЕТИНГ

ТЕНДЕНЦІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ЦІНИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №4, 2002

ВИДАВНИЧА ХРОНIКА

«Міні-диво» – максі-ефект

Для всіх шанувальників українськомовної дитячої якісної книги прийшли добрі часи. Адже видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" з Іваном Малковичем на чолі поставило перед собою серйозну мету – дати можливість всім-всім-всім отримати диво-книгу за найменшою ціною.

Іван Малкович сповнений оптимізму і впевнений, що таким чином робиться правильна і дуже потрібна в наш час справа. У видавництво надходять відгуки з усіх областей України з вдячністю і найкращими побажаннями в подальшій роботі над "Міні-дивом"; особливо вражають листи з східних регіонів країни та Криму. Чи можуть не зворушити слова читача про те, що нарешті він має змогу читати якісні дитячі книги "на удивительном языке"? Автори листів пишуть про свій жаль через те, що не чують цієї мови в побуті. Зрештою, все коли-небудь змінюється, і "Міні-диво" поступово зрушує ставлення до українськомовної книги представників всіх верств населення і націй.

Доказом правильності справи, що започаткувала "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", може служити те, що до семи вже випущених у світ книг додалося п'ять нових назв, на сьогоднішній день вже виданих 600-тисячним накладом. Більше того, наприкінці року планується видання багатотомного подарункового збірника в футлярі, в який увійдуть всі книги, що видано протягом акції. Іван Малкович ще точно не може визначити кількість назв книг, що ввійдуть до цього унікального видання; приблизно їх буде 15, включаючи 7 першого накладу, 5 другого і ще декілька книг, які лише планується видавати. Але факт залишається фактом: ціна такого збірника залишиться на тому самому рівні, що й до цього часу, тобто за 15 повноцінних якісних дитячих книжок покупцю треба буде заплатити близько 15 гривень. Планується видати "Абетку", яка за обсягом буде вдвічі більша, ніж всі інші книжечки (16 кольорових сторінок), тому вона й має коштувати не 1, а 2 гривні. Спочатку планується надрукувати близько 15-20 тис. футлярів, адже багато хто вже купив деякі книги з колекції і не буде замовляти повний комплект. Зрештою футляри можна додруковувати в разі потреби в будь-якій кількості і в будь-який час.

У "Міні-дива" з'явилося декілька нових спонсорів – це шоколад Milka і напій "Живчик". При належній співпраці загалом планується видати "Міні-диво" 2,5-мільйонним накладом, що вже можна назвати "максі-дивом" для нашого суто песимістичного ставлення до українськомовної якісної і, що особливо важливо, дешевої книги.

Наступного року добрі традиції видання "Міні-дива" не зникнуть. Навіть за умов виникнення проблем у справі знаходження нових спонсорів директор "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ" планує видавати книги ще і ще. Принаймні, можна навіть збільшити ціну книжки на 20-25 копійок, лише б проект не згас, а продовжував свою переможну ходу по Україні.

Леся Костів

 
© агенство "Стандарт"