журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №2, 2001

ЛІТЕРАТУРНЕ ЖИТТЯ

Олександр Красовицький, директор видавництва «Фоліо»: «Створюється книжкова серія з гарантовано високими тиражами»

"День народження Буржуя" (перша книжка) постійно перебуває у першій п'ятірці бестселерів нашого видавництва. На сьогодні продано 50 тис. примірників, і продаж триває. У зв'язку з тим, що зараз починається показ серіалу, ми плануємо реалізувати ще 10-15 тис. У Росії цю книжку друкувало і продавало московське видавництво, проте їхня продукція весь час потрапляла і до нас в Україну (причому за дуже низькими цінами і це певним чином перешкоджало нашому продажу). Зараз уже виходить друга частина "… Буржуя". Перший наклад (20 тис. примірників) уже практично розписано, і замовлення продовжують надходити. Відпускна ціна видавництва коливається в межах 5 грн. 60 коп. – 7 грн. 50 коп. Поки що книжка розходитиметься по Україні, а в Росію надійде, коли трансляція серіалу почнеться й там.

Спеціально до початку показу його в Україні ми випустили новий поштовий каталог нашого видавництва, в якому велика увага приділяється рекламі "…Буржуя". Тож обсяг продажів поштою безперечно має зрости. Крім того на каналі "1+1" також ітиме реклама цієї книжки з адресою "Книги – поштою".

Хочу сказати, що ми вирішили провести цікавий експеримент. У кожній книжці "…Буржуя" вклеєно спеціальний кольоровий талон для участі в лотереї (суть її кожен зрозуміє, коли купить книжку). Сама лотерея буде розігруватись у телепрограмі "Сніданок з 1+1", що буде додатковою рекламою. Поза тим цей талон є системою захисту тиражу від "лівих" накладів, оскільки друкується не в тій типографії, де виходить книжка, і кількість "законних" книжок дорівнює кількості талонів. Призами лотереї є комплекти з 5-ти відеокасет з фільмом "День народження Буржуя". За тиждень до виходу тиражу ми випустили безплатну брошуру для розповсюдження в книгарнях, на ринках, в метро, в електричках – з першою главою нової книжки і з ідентичною обкладинкою. Наклад брошури – 10 тис. примірників. Ми роздали її, але, як мені відомо, самі реалізатори часто продавали її – і досить успішно.

Після виходу другої частини "Буржуя" ми розпочинаємо нову серію "Беркут". Протягом березня у ній має вийти 7 книг. Серед них – 4 книжки Андрія Куркова, на які також планується телереклама; книжка англійського письменника, який живе в Україні, Роя Грегорі (планується газетна реклама); дві книжки Дмитра Харитонова, ведучого телепрограми "Таємні історії" (з телерекламою). Тобто, створюється книжкова серія, кожна позиція якої гарантовано матиме високі тиражі.

Підготував Тарас Луків

 
© агенство "Стандарт"