журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕНДЕНЦІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ІНФРАСТРУКТУРА

РИНОК РУКОПИСІВ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №12, 2001

10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

Журнал «Книжковий огляд» визнано найкращим ЗМІ на Форумі видавців у Львові

2002 рік – четвертий рік виходу журналу "Книжковий огляд". Номер, що його ви тримаєте в руках, – 36-й.

"Лише 36-й" чи "вже 36-й"? Три роки – то певна межа, коли видання мусить визначитися з своїм місцем на ринку, своєю концепцією, із тим, як розвиватися та куди прямувати. Трохи відкриємо наші плани.

Спочатку – про те, що ви помітите одразу. Наступного року журнал повернеться до свого первісного формату – А4. Тобто стане вдвічі більшим. Не відмовляючись від стилю, до якого звикли наші читачі, ми все ж трохи змінимо верстку й оформлення журналу. В ньому буде більше ілюстрацій, фоторепортажів, його структура стане "читабельнішою".

Щодо змісту – ми станемо більш діловими, аналітичними, насиченими цифрами, діаграмами, таблицями, фактами, коментарями. Адже ми – передовсім журнал про бізнес. Ми маємо намір суттєво змінити наш редакційний та авторський склад, залучаючи нові кадри, із свіжим поглядом на життя та оригінальними ідеями. Запросимо до авторських матеріалів та колонок видавців-практиків, відомі імена в нашому середовищі.

Маємо намір якомога активніше брати участь у громадському житті. Передовсім ми працюватимемо на всіх книжкових виставках, ярмарках та форумах, що відбуваються в Україні. Наших представників уже запрошено до складу журі деяких із них. Ми маємо намір розповсюджувати частину нашого накладу безкоштовно безпосередньо у сесійному залі Верховної Ради, аби законодавці з перших рук дізнавалися про всі ваші труднощі та досягнення.

Це лише частина задуманого. Решту ви побачите щомісяця у свіжому числі журналу.

Як завжди, сподіваємося на вашу підтримку та довіру і намагатимемося виправдати високий статус "кращого книжкового видання України".

 
© агенство "Стандарт"