журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕНДЕНЦІЇ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ІНФРАСТРУКТУРА

РИНОК РУКОПИСІВ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №12, 2001

10 НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОДІЙ КНИЖКОВОГО РИНКУ 2001 р.

Вихід довідника „УСЕ про книговиданяя в Україні”

маммолог Жуковский
Про появу першого галузевого довідника „УСЕ про книговиданя в Україні” сказано та написано чимало. Проте життя не стоїть на місці, проект живе своїм життям, а його команда починає збирати інформацію до наступного випуску.

Зараз, коли рік добігає кінця, хотілося б звернути увагу на кілька аспектів цього видавничого проекту в контексті видавничого життя у цілому.

1.Усі ми зробили величезний крок до прозорості ринку. А це -- одна зі складових цивілізованості. Тепер ми більше знаємо одні про одних, про наших колег, про тих, хто допомагає нам видавати книги та продавати їх. Усі, хто придбав цю книгу або просто ознайомився з нею, відзначили унікальність даних про книгарні всіх регіонів України, що їх уперше було зведено разом, перевірено та опубліковано.

2.Ідея довідника сподобалась усім. А хтось, і це чудово, вирішив зробити власну версію. Нам надійшли пропозиції щодо розміщення інформації про себе у задекларованому проекті. Ми вітаємо спроби наших колег і вважаємо, що від конкуренції на цьому сегменті ринку виграє передовсім читач. Однак нас бентежить те, від чийого імені готується згаданий проект, -- від імені та за підтримки Держкомінформу. Чи означає це, що на ринку з’явиться ще одне „соціально значиме” видання, оплачене грішми платників податків? Чи не є це прикладом нечесної конкуренції?

Редакція, на жаль, припустилася деяких помилок, збираючи та публікуючи інформацію. Ми не змогли перевірити кожну цифру телефону чи кожне прізвище. Ми дякуємо усім, хто зателефонував нам та вказав на ці помилки. В наступному випуску ми обов’язково виправимо їх.

 
© агенство "Стандарт"