журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕМА НОМЕРА

ТЕНДЕНЦІЇ

МАРКЕТИНГ

КРУПНИМ ПЛАНОМ

ПРОЕКТИ

IНФРАСТРУКТУРА: КНИГАРНІ

ЦІНИ

ВИСТАВКИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №11, 2001

ВИСТАВКИ

Нова виставка. Нові сподівання

Рік 2001 був наповнений різноманітними книжковими виставками та ярмарками. Здається, їх поява стала доброю традицією всіх, хто має хоч якесь відношення до книговидання або поліграфії.

Назва виставки-ярмарку "Книжковий океан" мало кому відома, і це не дивно -- адже цього року вона проводилась уперше. Організаторами виставки були Київський міський палац дітей та юнацтва, редакція журналу "Чумацький шлях", редакція дитячого журналу "Яблунька" за сприяння видавничого об'єднання "Дім, сад, город" та Української асоціації виробників поліграфічної продукції.

Ми звернулися до організаторів із питаннями про ідею створення виставки та сподівання учасників.

Відповідає завідуюча відділом журналу "Дім, сад, город" Оксана Тисленко: "Журнал "Дім, сад, город" виходить з 1989 року, тобто йому вже 13 років. З дня народження журналу ми постійно проводимо ярмарки, але раніше вони були тематичні -- сільськогосподарські, де люди могли придбати насіння, саджанці і необхідну літературу. З часом ми вийшли на вищій рівень. Оскільки ми видаємо більш як десять журналів і дві газети, "батьком" яких є журнал "Дім, сад, город", то подумали: чому б не організувати книжковий ярмарок? Тож сьогодні вперше проводимо саме цей захід.

Звичайно, головна мета кожного видавництва на ярмарку -- це донести до читача свою продукцію. А вже потім поспілкуватися одне з одним, обмінятися досвідом, зав'язати тісні стосунки, контакти, які будуть на користь роботі.

Ми розуміємо, що проводити книжкові ярмарки -- дуже копітка робота, і оскільки ярмарок проводиться вперше, то помилки, звичайно, є. Але думаємо, що наступного року виставка буде ширшою, більш відомою. Підведемо підсумки, проаналізуємо всю роботу і вирішимо, що робити далі".

Що ж, нам, як завжди, залишається побажати організаторам успіхів у роботі...

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"