журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ТЕМА НОМЕРА

ТЕНДЕНЦІЇ

МАРКЕТИНГ

КРУПНИМ ПЛАНОМ

ПРОЕКТИ

IНФРАСТРУКТУРА: КНИГАРНІ

ЦІНИ

ВИСТАВКИ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №11, 2001

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

«Як я придумав «Табу»...

Як відомо, талановиті люди талановиті в усьому. Те ж саме можна сказати і про всім нам відомого Миколу Вересня. Він уже давно заявив про себе як телеведучий, що не боїться ставити "незручні" питання своїм співрозмовникам. Звичайно, за роки праці на телебаченні Вересню довелося зазнати дуже багато дорікань або навіть погроз від незадоволених учасників передач і глядачів. Але, здається, це його ніколи не лякало. Інакше він не був би тим Вереснем, якого ми з вами знаємо, з його безкомпромісністю і відвертою прямотою. Як сказав один із його товаришів, "Вересень – це не прізвище, це професія людини, яка ніколи не перестає дивувати".

І справді, він завжди дивує. От і нещодавно здивував своїх прихильників виходом у світ книги з характерною назвою "Табу", яку видав спільно з Продюсерською агенцією "Зелений пес".

Презентація книги відбулася в Київському музеї української літератури. Привітати Вересня з початком нової творчої діяльності прийшли його друзі й герої книги. Було сказано досить багато приємних слів подяки з боку всіх шанувальників "майбутнього письменника" (хто знає, можливо, він ще не раз здивує нас своїми мемуарами).

Словом, початок є. Книга вийшла і, як то кажуть, пішла в широкі маси. Щоправда, нічого новенького в ній ви не знайдете, тим більше, якщо ви слідкуєте за кожною програмою "Табу", – адже текст просто "передруковано" з телеефіру. Ну, хіба що крім вступного слова автора, де він відкриває таємницю народження програми "Табу", та післямови з її найщирішими словами подяки всім тим, хто допомагав створювати книгу. Хоча, можливо, для когось це – єдина можливість прочитати про своїх кумирів. До речі, книгу можна буде купити на славнозвісній Петрівці, тож поспішайте, бо накладу не вистачить на багатомільйонну армію прихильників автора.

Що ж, побажаємо Вересню всього найкращого. І чекатимемо від нього нових потрясінь у нових сферах діяльності.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"