журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ХРОНОГРАФ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №6, 2001

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

Найпотужніший інформаційний ресурс українського книжкового ринку

Набравши адресу www.web-standart.net, ви потрапите в інформаційний простір "Агенції "Стандарт". Серед сімох представлених тут періодичних видань кожен учасник книжкового ринку, звичайно, одразу зверне увагу на журнал "Книжковий огляд". Клікнувши на його назві, ліворуч ви побачите рубрикатор, праворуч розміщена інформація стосовно цін на всі видання, що пропонує "Агенція "Стандарт", щодо наявних у ній вакансій тощо; і зрештою, вам відкриється зміст самого журналу з анонсами до кожної статті. Лишається обрати потрібну і зануритись у читання й осягнення останніх новин книжкового світу.

Це – не просто сторінка журналу, а початок об'єднання навколо нього професіоналів книжкової справи, створення інформаційного простору, в якому зможуть спілкуватися видавці, книгорозповсюджувачі, співробітники книгарень та бібліотек України. Це – наша глобальна мета, і ми вже зробили до неї перший крок, а саме – відкрили персональну сторінку "Книжкового огляду" в рамках корпоративного сайту видавництва "Агенція "Стандарт".

На відміну від інших web-сторінок цього видавництва "Книжковий огляд" має відкриту структуру; тобто до всіх матеріалів доступ вільний, тоді як для читання інших журналів треба оформлювати передплату, отримувати пароль тощо. На сьогодні вже викладено останні номери журналу "Книжковий огляд" за поточний рік. А найближчим часом кожен, хто цікавиться подіями на книжковому ринку, знайде на сайті www.web-standart.net весь архів "Книжкового огляду" і зможе абсолютно безкоштовно ознайомитися з усіма номерами часопису за два з половиною роки його існування.

Наступним кроком, який ми зробимо, буде введення механізму пошуку. Тобто, якщо ви шукаєте інформацію про якусь фірму, видавництво чи конкретну книжку, досить буде набрати потрібну назву і отримати інформацію з архіву за весь час існування журналу, з якої буде легко зробити добірку про те, що вас цікавить.

Також ми плануємо запровадити дискусійну трибуну, поставивши після кожного матеріалу ніби такий собі "мікрофон". Для кожного бажаючого, який натисне на кнопку "Обговорити матеріал", відкриватиметься спеціальне вікно, де можна буде висловити свої думки з приводу тієї чи іншої публікації. Крім того, існуватиме система, за якою кожен читач зможе дати свою оцінку статті, інтерв'ю, інформації тощо. У наших планах є й інтернет-оцінка видавничих проектів: розміщатимуться обкладинка книжки, її короткий опис, і люди, які читали або хочуть її прочитати, зазначатимуть свої оцінки або висловлюватимуть свої побажання. Це робитиметься чи то за п'ятибальною шкалою, чи ви просто зможете поділитися своїми думками стосовно прочитаної книжки, актуальності цієї теми тощо.

У ближчому майбутньому буде впроваджено оперативне оновлення цього ресурсу. Це означає, що матеріали викладатимуться не з виходом кожного журналу – раз на місяць, а набагато частіше, як мінімум – кілька разів на тиждень.

Звертаємо увагу на те, що на сторінці "Книжкового огляду" оперативно анонсуються книжки, які пропонує до продажу підрозділ "Стандарт-книги". Якщо ви прочитаєте якусь рецензію в "Книжковому огляді" і побажаєте купити ту чи іншу книжку, вам досить буде натиснути на відповідну кнопку, перейти на сторінку "Стандарт-книги" і зробити замовлення в он-лайновому режимі. За нашими спостереженнями, на сьогоднішньому українському книжковому ринку більш потужного інформаційного ресурсу в Інтернеті ще немає. І насамкінець хочеться додати, що ми були приємно здивовані кількістю відвідувачів за перші дні існування сайту: протягом двох днів його відвідало більш ніж 240 чоловік. Тож приєднуйтесь.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"