журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ХРОНОГРАФ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №6, 2001

ТЕМА НОМЕРА

Філософські концепції – перспективний об’єкт книготоргівлі

На зламі тисячоліть заново переглядаються концепції філософії, з'являються нові погляди на філософські питання. З особливою жагою люди намагаються осмислити сенс свого буття. Не дивно, що так багато людей звертається до філософської літератури.

Український читач, безперечно, цікавиться таким високим предметом, як філософія, і є потреба в розширенні асортименту такої літератури. Книгарні повинні надавати можливість вибору, щоб кожний міг ознайомитися з різноманітними поглядами на цей світ та його проблеми та обрати свій шлях у житті.

Як свідчать результати опитувань, проведених кореспондентом "Книжкового огляду", у київських книгарнях добре продається класика філософії: Кант, Гегель, Шопенгауер, Ніцше, Фрейд. Користуються популярністю українські філософи. Миттєво розходяться філософські твори Сковороди, Прокоповича. Є попит на підручник Горського "Історія української філософії" видавництва "Наукова думка", який зараз доопрацьовується, переробляється і в цьому році вийде його нове видання. Крім того, треба згадати про "Енциклопедію пороків". Ця книжка з'явилася 5 років тому, в ній у дуже парадоксальній формі розглядається апологетика доброчинності людини. Знаходять попит у читача твори Н. Хамітова, зокрема його "Історія філософії".

Останнім часом все більшої популярності набувають твори східної філософії, ідеї даосизму, конфуціанства, буддизму. Але із творами західних філософів вони змагатися ще не можуть.

 
© агенство "Стандарт"