журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПОДІЯ

ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ХРОНОГРАФ

БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2001

ТЕМА НОМЕРА

Старі та нові друзі зустрічаються на «Книжковому світі»

28-31 серпня ц. р. відбулась присвячена десятій річниці Незалежності України Міжнародна виставка-ярмарок "Книжковий світ". У ній взяли участь книговидавці, письменники, книгорозповсюджувачі, поліграфісти. Загалом свою продукцію представили близько 130 видавництв та книготорговельних фірм з України, Росії, Білорусі, Латвії, Великої Британії, Франції, Ірану.

Приємно відзначити, що ярмарок пройшов на досить високому рівні. Організатори створили всі умови для ефективної роботи учасників. А на відвідувачів чекали також дуже цікаві зустрічі з письменниками П. Загребельним, Ю. Рогозою, Євгенією Кононенко, Світланою Зоріною, Б. Жолдаком та А. Дністровим. Це сприяло активним продажам книжок цих авторів. Тож з-поміж найуспішніших експонентів хочеться виділити видавництва "Фоліо" та "Факт".

Також великим попитом користувалась література економічного спрямування, представлена підрозділом "Стандарт-книги". Клієнти, серед яких були викладачі, студенти, директори книгарень, керівники підприємств, фінансисти, бібліотекарі та просто читачі, були приємно вражені вигідними умовами співпраці та помірними цінами. Це пояснюється тим, що "Стандарт-книги" пропонує послугу якнайшвидшої доставки літератури за замовленнями з каталогу російського видавництва "ИНФРА-М", який містить близько 15 тис. назв книг, за умови попередньої оплати та з мінімальною націнкою (ціна залежить від кількості замовленої літератури). Крім того, література зі складу Агенції пропонується оптовим покупцям за ціною, що є нижчою більш як на 30% від пропонованої для продажу вроздріб.

На ярмарку "Книжковий світ" кожен зацікавлений відвідувач отримував, окрім каталогу, ще й останні номери журналу "Книжковий огляд" та листівки з інформацією про новий проект видавництва "Стандарт" - довідник "УСЕ про книговидання в Україні".

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"