журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ПОДІЯ

ТЕМА НОМЕРА

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

ХРОНОГРАФ

БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №9, 2001

ПОДІЯ

Довідник «УСЕ про книговидання в Україні» вже продається

I ось настала ця довгоочікувана мить. Нарешті кожен книжник України чи будь-якої іншої країни може взяти до рук плід майже річної праці колективу "Видавництва Олексія Капусти" та журналу "Книжковий огляд". Книга "УСЕ про книговидання в Україні" є першою спробою створення повноцінного галузевого довідкового видання, що охоплює усі основні аспекти книжкового процесу.

Унікальність цього довідника - у повноті інформації, вміщеної в ньому, а також у його універсальності. У довіднику наведено дані про УСІ активно діючі книговидавництва України, книгарні, друкарні, книгорозповсюджувачів тощо.

Його професійні інтереси поширюються на УСІ без винятку ланки книговидавничого процесу - від державного регулювання до "базарної" книготоргівлі. Його структура також є винятковою. Завдяки каталогу ви зможете швидко знайти нових партнерів по бізнесу, постійних клієнтів та споживачів вашої продукції.

Щойно побачив світ перший наклад довідника, який великою мірою вже розписаний, оскільки до редакції надійшли сотні замовлень. Повідомляємо, що видання надійде у вільний продаж на львівському Форумі видавців (21-23 вересня, стенд "Книжковий огляд"), де ціна його складатиме 20 грн. Ті, хто з тих чи інших причин не зможуть відвідати Форум у Львові, матимуть можливість придбати "УСЕ про книговидання" безпосередньо в редакції (тел./факс:

(044) 276-82-72) за ціною 25 грн. Для книгорозповсюджувачів та книготорговельних фірм, які зацікавляться продажем довідника, знижка - 25%.

Довідник має на меті зробити український книжковий бізнес прозорішим і відкритішим. Ми зацікавлені в тому, аби інформація про стан ринку, попит та пропозицію, книжкові новинки була доступною. Ті, хто професійно займаються книговиданням та книгорозповсюдженням, хто всією душею вболівають за долю української книги, хто, врешті-решт, чесно сплачують податки, хочуть знати: хто є хто у цій спільноті. І ми в цьому довіднику намагаємося якнайповніше розповісти про це.

Відповідно до цієї мети ми побудували структуру довідника, аби охопити всі аспекти створення книги – від реєстрації в державних органах, через друк, дизайн і аж до організації продажу і співпраці зі спеціалізованою пресою.

Ми усвідомлюємо, що охопили не все і не всіх. Та й навряд чи це можливо, зважаючи на той ступінь розвитку книгарства, що ми маємо сьогодні.

З приємністю повідомляю, що довідник "УСЕ про книговидання" віднині виходитиме щороку у вересні. Ми будемо розширювати основні рубрики та невпинно уточнювати інформацію, аби зробити його ще універсальнішим, ще інформативнішим і кориснішим. Уже з наступного місяця довідник "оселиться" і у Всесвітній Мережі за адресою www.web-standart.net.

Сподіваюся, що "УСЕ про книговидання в Україні" стане незамінним помічником у вашій щоденній праці. До нових зустрічей на сторінках довідника та часопису "Книжковий огляд"!

Олександра Коваль, президент львівського Форуму видавців

Серед "книжкових людей", на жаль, вже нема таких наївних, які вважатимуть, що в цьому довіднику є "УСЕ", хоча перелік рубрик справді вражає: читай, засвоюй, готуй, друкуй, рекламуй, продавай...

Чомусь ми, книжкові люди, обтяжені баластом досвіду виживання в умовах дикого українського книжкового ринку, переконані, що жодні довідники нам не допоможуть, начебто й так все знаємо.

Зараз ми, книжкові люди, вже потроху розуміємо, що існуємо і працюємо серед собі подібних, і кожен із нас намагається згромадити і надійно приховати від інших базу даних, наївно сподіваючись, що це тільки його надбання, а володіння цим багатством допоможе перемогти конкурентів.

Чи зуміємо ми оцінити те, що зібрали інші? Чи готові заплатити за інформацію?

Чи розуміємо, що "УСЕ" в заголовку – це не провокація, а запрошення до спільного творення нашого довідника? Даючи, отримаємо.

Так, тут не все, і навіть не половина, але побачивши разом 350 діючих (!) видавництв, 500 діючих (!) книгарень, 150 діючих (!) розповсюджувачів, розумієш, що перспективи не такі вже й кепські і УСЕ залежить тільки від нас.

Олександр Афонін, президент Асоціації видавців України

Нинішнє життя книготворців в Україні та організацій і людей, дотичних до виробництва і поширення національної книги, не так багате добрими подіями, вдалими видавничими проектами, розмаїттям систематизованої інформації про українську книгу і про все, що з нею пов'язане.

Мені здається, що даний проект може стати знаменним кроком на шляху становлення видавничої справи в Україні. Врешті-решт це довідкове видання, яке покликане дати давно очікувану відповідь на насущні питання:

Хто ми є?

Скільки нас?

Що ми можемо?

Ця книга може і мусить стати добрим порадником, інформаційним "спонсором" не тільки для професіоналів видавничої справи, а й для всіх тих, хто по-справжньому цінує книгу.

Щиро бажаю щастя і творчих успіхів вам - тим, хто доклав розум і серце до її створення, і тим, для кого вона стане незамінним інструментом у роботі.

 
© агенство "Стандарт"