журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

Найбільша в країні книгарня з'явиться в Харкові

За останнє десятиліття книжкова торгівля в Україні значно погіршилась. Вже досить важко знайти хороший книжковий магазин навіть у Києві. У книгарнях, які колись були нам так необхідні, зараз вже не те що потрібної книжки не знайдеш, а й взагалі – нема на що дивитись. Якщо запитати у людей, де вони купують літературу, відповіді однозначні: на Петрівці або в книготорговельних фірмах.

Така ж сама ситуація – і в інших містах України. Харків завжди вирізнявся великим книгообігом, легальним чи нелегальним – вже інше питання; але й там із книжковими магазинами сутужно. Концерн "Райський куточок" вже давно допомагає книгорозповсюджувачам займатися їх справою. Хоча базар на вулиці Кравцова, 19 не є взірцем книжкового бізнесу, але все ж про нього знають всі, хто має хоч якесь відношення до книги.

Нещодавно концерн "Райський куточок" вирішив втілити мрію шанувальників книги і створити в Харкові великий торговельно-виставочний центр "Будинок книги". Ідея, звичайно, чудова, адже книгорозповсюджувачі будуть відчувати себе справжніми людьми у великому, теплому і світлому будинку, та й такий "делікатний" товар, як книга, буде зберігатися у належних умовах.

Центр має бути двоповерховим, загальною площею біля 4,5 тис. квадратних метрів, там розмістяться торгові ятки, рекламно-виставочні стенди видавництв, довідкове бюро, кав’ярня, зали для експозицій творів художників, інтернет-кафе, комп'ютерний зал.

Розташований "Будинок книги" буде у центрі Харкова, на тому місці, де зараз знаходиться книжковий базар. Роботу планують закінчити у 2004 році – до 350-річчя з дня заснування міста.

Людмила Копитова

 
© агенство "Стандарт"