журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

Книгарня вашої мрії–2

Тема квітневого номера "Книжкового огляду" під неоромантичною назвою "Книгарня вашої мрії" викликала неабиякий інтерес у читачів. Про це свідчать і відгуки, і спілкування з керівниками спеціалізованих закладів. Причому ті з них, хто керує "лежачими" магазинами, замість замислитись і спробувати щось змінити на краще, часто-густо стають у позу, намагаючись будь-що врятувати "честь мундира" і висловлюючи неймовірні звинувачення на адресу директорів процвітаючих книгарень. Поведінка отих горезвісних керівників, які мислять і працюють так, як робили це й чверть століття тому, є цілком зрозумілою. Але ж під лежачий камінь вода не тече, шановні керманичі київських книжкових "Титаніків"

Однак досить про сумне. З приємністю повідомляємо, що 1 червня цього року акціонерне товариство "Авіоніка" відкриває один із найбільших книжкових магазинів в Україні "Books". Відбудеться ця подія у Харкові, але після відпрацювання технологічних моментів книгарня цієї фірми з'явиться й у столиці. Місцезнаходження майбутньої мекки київських книжників поки що не розголошується, а от у слобожанському мегаполісі це – п'ятдесят перший номер по Сумській, що знаходиться в активній частині ділового та культурного життя міста, на перехресті з вулицею Петровського.

Історичний центр міста, радніш, міське середовище потребує дбайливого й вдумливого до себе ставлення, що й продиктувало, на противагу традиційному сучасному дизайну вхідної групи з величезними заскленими вітринами, ретельно й скрупульозно, зі збереженням ліпного декору, реставрувати фасад будівлі. Та й загалом будинок, споруджений у 1908–1910 роках, потребував серйозних робіт по зміцненню стін і перекрить. Після повної реорганізації внутрішнього простору з'явилась можливість створити три торгові зали у двох рівнях, загальною площею понад 250 квадратних метрів.

Засновники книгарні працюють для свого читальника – шестирічного малюка і досвідченого інтелектуала-книжника, зайнятої ділової людини і студента, зрештою, – домогосподарки, яка задумала вразити своїх гостей. Отже, не заперечуються нічиї смаки і не нав'язуються власні. У книгарні буде якнайповніше представлено книжкову продукцію українських видавництв, провідних видавництв країн СНД, а за деякий час – й інших країн світу.

Книгарня працюватиме за системою самообслуговування. Вирішено надати будь-якому покупцеві можливість безпосереднього контакту з книгою, оскільки це – велика насолода для книжника. З іншого боку, кожен найнетерплячіший і найвимогливіший покупець отримає точну й швидку консультацію, зможе зробити замовлення на видання, якщо не знайде його на книжкових полицях.

Думаємо, немає сенсу перераховувати всі тематичні розділи – зі сказаного зрозумілими є наміри організаторів книгарні, варто лише додати, що вони цілком підтримують поширену опінію, що "книга – найкращий дарунок", й зібрали також велику кількість майстерно виконаних подарункових видань. А доповнити подарунковий комплект можна в невеликому відділі канцелярських товарів, зокрема – вишуканим письмовим приладдям.

Не забуто й про любителів музики та кіно. Тут можна буде придбати чи замовити фірмові CD та DVD диски.

Висловлюються сподівання, що в майбутньому ця книгарня перетвориться на такий собі культурний центр, клуб книжників, членом якого зможе стати кожен. Плануються літературні вечори, презентації новинок, зустрічі читачів із письменниками.

Окрім цього, передбачається вдосконалення індивідуальної роботи з покупцями. Можна буде замовити конкретне видання, і якщо воно є в будь-якому з багатьох доступних джерел, то надійде протягом декількох днів. Для членів клубу буде введено систему дисконтних карток.

На сайті книгарні в мережі Інтернет обов'язково міститимуться анотації та критика на більшість видань, а також анонси і плани видавництв.

Надзвичайно корисною для покупця стане можливість користуватися послугами бюро перекладів з іноземних мов, де можна буде замовити переклад від 2–3 сторінок до книги в повному обсязі.

Сьогодні фахівці з книгарні "Books" працюють над організацією й запровадженням інтернет-магазину, який спочатку обслуговуватиме харків'ян, а згодом – жителів інших міст України.

Власна інформація

 
© агенство "Стандарт"