журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001

ТЕМА НОМЕРА

Відкриваючи Америку в книжках

В Ресурсному центрі для викладачів англійської мови Посольства США можна придбати американські підручники з англійської мови та суспільствознавства. Ці книги видаються Бюро у справах освіти та культури Держдепартаменту США, нараховується більше 80-ти найменувань підручників, методичних посібників для вчителів англійської мови та книг про американський уряд, історію, культуру і літературу. Більшість навчальних посібників були розроблені як додаткові матеріали з вивчення англійської мови, що мають доповнювати основний підручник, мета яких – зробити урок цікавішим і інформативнішим. Багато українських читачів знайомі з відеокурсом "Родинний альбом США", який також було розроблено зазначеним Бюро (в минулому – Інформаційна агенція США). У нас є також аудіокурс, який доповнює "Родинний альбом", це – "Tuning in the USA".

Матеріали та підручники для роботи в класі роблять акцент переважно на базових мовних навичках (сприймання на слух, усна англійська, читання, письмо) і на певних спеціалізованих сферах (англійська для спеціалістів, граматика, ідіоми) для вивчаючих англійську мову на початковому, середньому та вищому рівнях.

Теми, обрані для вивчення, цікаві як для студентів, так і для викладачів. Уроки розроблено для забезпечення активної мовної практики студентів будь-якої країни світу. В кожній книзі – багато різноманітних вправ. Широкий спектр змісту і врахування різних рівнів володіння мовою надають школам і університетам можливість вибору в підборі матеріалів для своїх програм.

Багато видань підходять як для загальної інтегрованої мовної практики, так і для "Американських студій" (курсів із суспільствознавства Америки).

Матеріали/ресурси для вчителя розроблені, перш за все, для вдосконалення професійного рівня викладачів. Це базові тексти для читання та додаткові посібники з практичними корисними порадами з методики викладання. До деяких підручників та міні-постерів додаються аудіокасети.

Крім базового мовно-викладацького акценту в запропонованих матеріалах є і чималий культурний компонент. Це такі чудові книги, як "Свята в Америці", "Американська мозаїка", "Створюючи Америку", "Відкриваючи Америку", "12 видатних американців" та багато інших, із яких можна дізнатись про різноманітність американської культури.

Лілія Шило
Помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні

 
© агенство "Стандарт"