журналы подразделения новости подписка контакты home

архив
2001 год
2002 год
2003 год
2004 год
рубрики
ТЕМА НОМЕРА

ВИДАВНИЧЕ ЖИТТЯ

ХРОНОГРАФ

IНФРАСТРУКТУРА РИНКУ

ЛIТЕРАТУРНА ВIТАЛЬНЯ

гостям
Агентство "Стандарт" предлагает вам подписаться на экномические журналы – лидеры в своей области.
"Книжковий огляд" – №5, 2001

ТЕМА НОМЕРА

Продажі курсів іноземної мови зростають

"Folio Ltd." – українська компанія, пов'язана прямими угодами майже із п'ятдесятьма видавництвами Великої Британії, США та Німеччини. Докладніше про її здобутки та перспективи розповідає директор Дмитро Можжухін.

аша компанія працює в Україні з 1995 року. Основний напрямок діяльності – імпорт і продаж літератури іноземних видавництв, таких як "Express Publishing", "Cambridge University Press", "Oxford University Press", "Macmillan-Heinemann ELT" та інші. Це, переважно, підручники для вивчення англійської та німецької мов, а також словники, художня література, книги з мистецтва та архітектури, енциклопедії. Ми принципово не звертаємося з проханнями і не беремо пропонованих нам ексклюзивних програм якогось одного видавництва, що пов'язано з нашими корпоративними інтересами, адже ми є частиною міжнародної компанії в Україні. Отже ми працюємо з усіма іноземними партнерами, які висловлюють зустрічні побажання. Зокрема, разом з трьома іншими компаніями ми є офіційними представниками видавництва "Cambridge University Press" у нашій країні, а також представляємо інтереси ще двох видавництв.

Найбільш успішними виданнями з нашого асортименту є такі: з навчальної літератури – серія "Grammar in Use" та "Vocabulary in Use" (видавництво "Cambridge"); із художньої літератури – більш дешева серія "Penguin Popular Classics". Хочеться сказати декілька слів про вельми цікаве надходження – комплект підручників з французької мови для середньої загальноосвітньої школи. Авторами цього спільного французько-українського проекту є Антуан Аржаковскі (Франція), Орелі Уасберг (Франція) та В'ячеслав Бусел (Україна); його було дуже добре профінансовано й організовано. 11 підручників, які вже є у продажу, створені досвідченими фахівцями з багатьох міст України. Усебічна допомога була надана Міжнародною федерацією викладачів французької мови та Французьким Культурним Центром у Києві. Ми домовились із видавництвом "Перун" представити цей комплект у нашій книгарні, оскільки переконані, що це – якісний ривок у французькій навчальній літературі на теренах України. Кожен підручник супроводжуватиметься аудіокасетою з записом текстів носіями мови. Треба відзначити й доволі приступну ціну: 1 примірник – 12–16 грн. (Докладніше про цей проект читайте на стор.12–15.)

Приємно констатувати, що останнім часом і викладачі, і батьки вельми переймаються якістю освіти дітей, тож намагаються вибрати й купити кращі з кращих видань. У нас збільшились продажі навчальних курсів англійської мови видавництв "Cambridge" і, особливо, "Express Publishing". Своїм постійним дистриб'юторам ми пропонуємо спеціальні умови: з кожним із них, залежно від його енергійності й, відповідно, обсягу продажів нашої літератури, складається окрема угода, в якій передбачаються пільги й знижки від нашої роздрібної ціни, а також – допомога методична й рекламна (плакати, спеціальне книжкове устаткування). Періодично наші працівники з методистом видавництва "Express Publishing" виїжджають у регіони на семінари, які влаштовуються дистриб'юторами для потенційних покупців – викладачів вищих навчальних закладів та вчителів середніх шкіл. Таким чином охоплюються практично всі обласні центри України.

У перспективі ми не збираємось змінювати своєї генеральної лінії, яка спрямована на збільшення нашої присутності на семінарах, що провадяться Британською Радою, на різноманітних книжкових виставках у Києві та регіонах. Також триватиме безпосередня робота в учбових закладах. До нас надходить безліч пропозицій – і поштою, і телефоном, і на наші сайти – приїхати й на місці розповісти про літературу, яку ми представляємо.

Підготував Тарас Луків

 
© агенство "Стандарт"